Dustinas Poirier | Scanpix nuotr.

Dustinas Poirier | Scanpix nuotr.

 Dustinas Poirier žino, kad laikinasis UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulas buvo tik viena detalė didelėje dėlionėje, tačiau jam tai reiškia daug ir jis tai stipriai vertina.

Dar prieš „UFC 254“ turnyrą, kuriame Justinas Gaethje ir Chabibas Nurmagomedovas susikovė dėl neginčijamo čempiono titulo, J.Gaethje priminė D.Poirier, kad „jis dar turi įkopti į didesnį kalną“. Tuo tarpu pats J.Gaethje, kuomet jis gegužę iškovojo laikinąjį čempiono titulą, tuojau pat jį nusiėmė nuo juosmens ir padėjo į narve ant grindų, taip atsisakydamas pripažinti save čempionu, kol nesusidurs ir nenugalės Ch.Nurmagomedovo.

Atsakydamas į tai, D.Poirier paaiškino, kodėl laikinasis titulas jam reiškė labai daug ir kodėl J.Gaethje elgėsi neteisingai.

„Žinojau, kad turiu gabalėlį pasaulio čempiono titulo“, – sakė D.Poirier. „Nesu idiotas, žinojau, kad nesu neginčijamas čempionas, tačiau buvau geroje pozicijoje ir tai įvyko dėl daugybę metų įdėto sunkaus darbo. Įveikiau tuometinį pasaulio čempioną, kad laimėčiau laikinąjį diržą. Maxas Holloway buvo čempionas ir aš užsidirbau tą laikinąjį titulą per visus tuos metus, per 24-25 kovas šioje organizacijoje nuo pat WEC dienų.

Žinojau, kad nesu neginčijamas čempionas, tačiau aš turėjau pyrago gabalėlį ir tuo labai didžiuojuosi“.

D.Poirier taip pat mano, kad J.Gaethje nenoras pripažinti laikinojo čempiono diržo padarė jam daugiau žalos, nei naudos.

„J.Gaethje sakė, kad aš turiu netikrą diržą, tuo tarpu jis visuose interviu jį nusiimdavo, numesdavo ant žemės. Galiu visiems pasakyti, kad tai yra gyvenimo pamoka. Nekalbu apie kovojimą. Turi suprasti ir įvertinti poziciją kurioje esi, turi būti dėkingas už viską, ką turi. Visi tie mėnesiai, kai jis vaikščiojo ir mėtė tą diržą galėjo būti mėnesiais, kai jis naudojosi pozicija, į kurią pats pateko. Nebūk kvailys ir nemėtyk to diržo sakydamas, kad tai netikras. Vyruti, mes žinome. Tu ant savo peties turi gabalėlį tikrojo diržo, o mėtydamas jį rodai nepagarbą“, – sakė D.Poirier.

Nors abu kovotojai neįveikė Ch.Nurmagomedovo, tačiau D.Poirier vis tiek didžiuojasi, kad jis galėjo kovoti dėl neginčijamo čempiono titulo ir to niekas neištrins iš jo gyvenimo aprašymo.

„Aš gerbiu savo darbą, todėl ir laikiau tą laikinąjį čempiono diržą su pasididžiavimu“, – sakė D.Poirier. „J.Gaethje galėjo turėti puikius mėnesius kaip laikinasis čempionas, jeigu jis nebūtų mėtęs to diržo ant žemės“.

Primename, kad D.Poirier laikinąjį čempiono titulą iškovojo nugalėdamas M.Holloway, kuris prieš judviejų dvikovą buvo įveikęs tikrą UFC elitą: Anthony Pettisą, Brianą Ortegą bei du kartus nugalėj Jose Aldo. Nors puslengvio svorio kategorijoje jam nebuvo lygių, tačiau pirmasis bandymas kovoti lengvame svoryje nebuvo sėkmingas.

D.Poirieris per 2018 metus buvo įveikęs Justiną Gaethje ir Eddie Alvarezą, o nugalėdamas M.Holloway iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Pralaimėjęs Ch.Nurmagomedovui, D.Poirier į narvą sugrįžo 2020 m. birželį ir teisėjų sprendimu įveikė Daną Hookerį.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų