Europos futbolo sirgalių verdiktas: labiausiai pervertinti visų laikų žaidėjai | Scanpix nuotr.

Europos futbolo sirgalių verdiktas: labiausiai pervertinti visų laikų žaidėjai | Scanpix nuotr.

 „Ace Football“ puslapis nusprendė išsiaiškinti, kurie žaidėjai futbolo istorijoje buvo labiausiai pervertinti.

Apklausoje sudalyvavo daugiau nei 6 tūkst. futbolo sirgalių iš visos Europos. Jie buvo paprašyti įvardyti labiausiai pervertintą visų laikų futbolininką. Sulaukus visų atsakymų, buvo išrinktas 20-ukas dažniausiai paminėtų žaidėjų. Tuomet į sirgalius buvo kreiptasi dar kartą – šį sykį jiems buvo nusiųstas tik minėtas 20-ukas, o gerbėjai turėjo išrinkti, kurie iš tų žaidėjų yra pervertinti.

Į 20-uką pateko gausybė futbolo legendų ir praktiškai visi geriausi žaidėjai istorijoje, pradedant Diego Maradona ir Pele, baigiant Cristiano Ronaldo ir Lioneliu Messi.

Visgi, visus kitus žaidėjus „pranoko“ Stevenas Gerrardas. Legendinis „Liverpool“ žaidėjas buvo išrinktas labiausiai pervertintu visų laikų futbolininku. Jis per karjerą su „Liverpool“ taip ir nesugebėjo laimėti „Premier“ lygos, o Anglijos futbolo rinktinė, kurios kapitonu buvo S.Gerrardas, 2010 m. ir 2014 m. pasiekė du blogiausius rezultatus pasaulio čempionate per šalies istoriją, atitinkamai užimdami 13-ą ir 26-ą vietą.

Visas labiausiai pervertintų futbolininkų dvidešimtukas pagal „Ace Football“ apklaustus sirgalius – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų