0

E.Ginobili dvitaškis išplėšė pergalę „Spurs“ ekipai

2014.01.08 08:08
E.Ginobili pataikė svarbiausią mačo metimą (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė San Antonijaus „Spurs“ (27/8) klubas. Greggo Popovičiaus auklėtiniai svečiuose 110:108 (25:22, 28:19, 21:23, 24:34, 12:10) po pratęsimo palaužė Memfio „Grizzlies“ (15/19) ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes „Spurs“ užtikrintai pirmavo (96:84), bet per anksti patikėjo savo pergale ir už tai susilaukė bausmės – „Grizzlies“ pasivijo varžovus ir Mike‘o Conley metimas paskutinę sekundę išplėšė pratęsimą – 98:98.

Papildomo laiko metu vyko kova taškas į tašką, bet viską išsprendė paskutinėmis mačo akimirkomis pataikytas sudėtingas Emanuelio Ginobili dvitaškis.

Svečiams Timas Duncanas pelnė 24 taškus (17 atk. kam.), Marco Belinelli – 19, Kawhi Leonardas – 17, Borisas Diaw ir Patrickas Millsas – po 11, Tony Parkeris pridėjo 10 taškų (6 rez. perd.).

Pralaimėjusiems 30 taškų įmetė M.Conley, 17 – Zachas Randolphas (8 atk. kam.), 15 – Jamesas Johnsonas, 12 – Courtney Lee, 10 surinko Jonas Leueris (9 atk. kam.).