Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Šiemet dėl koronaviruso pandemijos bei kitų nesutarimų taip ir nebuvo surengta trečioji Tysono Fury bei Deontay Wilderio kova.

Dėl įvairių problemų kova buvo nukelta ne kartą, kol T.Fury pareiškė, kad tiek ilgai sėdėti be darbo negali ir gruodžio 5 d. grįš į ringą prieš žemesnio lygio varžovą. Kalbama, kad tai gali būti Carlosas Takamas, kurį 2017 m. nokautavo Anthony Joshua, o 2018 m. – Dereckas Chisora.

„Laikas tau elgtis kaip vyrui ir gerbti savo žodį. Vietoj manęs renkiesi kovą su Takamu? Kas čia per mėšlas? Tu turbūt juokauji. Kai išgyvenai sunkiausią gyvenimo periodą, aš tau pažadėjau, kad jei susitvarkyti gyvenimo problemas, aš tau suteiksiu šansą. Laikiausi savo žodžio, padėjau tau ir leidau tau kovoti dėl diržo. Kai kovą baigėme lygiosiomis, pasakiau, kad suteiksiu revanšą, nors žinojai, kad už kovą su Joshua tada man siūlė daugiau pinigų. Aš vėl tesėjau savo žodį. Suteikiau tau revanšą, kaip ir žadėjau. Antrosios kovos kontrakte buvo revanšo sąlyga. Dabar tau laikas gerbti savo žodį ir nebandyti išsisukti nuo kovos“, - sakė D.Wilderis.

View this post on Instagram

Fury @gypsyking101 it is time for you to be a man and honor your agreement. What is this bullshit of you fighting Carlos Takam instead of me, you got to be kidding. When you were going through your darkest time, I told you that if you got yourself together I would give you a title shot. Being a man of my word, I gave you the title shot. When that fight was a draw, I told you that I would give you a rematch. You know I was offered more money to fight Joshua than I was getting to fight you. Again being a man of my word, I fought you like I said I would. In the rematch agreement, there was a rematch clause. Now it is time for you to be a man and honor your word, instead of trying to weasel out of our agreement. Scared people run but a scary man will break his contract you coward Azz B**čh! 🎥 @205willie #BombZquad #TilThisDay #YouThiefPayBackIsComingTrustMe

A post shared by Deontay Wilder (@bronzebomber) on

Vis dar neaišku, ar T.Fury ir D.Wilderis susikaus trečią kartą, nes po kovos gruodžio mėnesį britas jau norėtų taikytis į dvikovas prieš A.Joshua, su kuriuo susitarė dar prieš keletą mėnesių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų