Leo Santa Cruzas, Gervonta Davisas ir Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

Leo Santa Cruzas, Gervonta Davisas ir Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį San Antonijuje (JAV) vykusiame profesionalų bokso vakare įspūdingą pergalę šventė 25-erių amerikietis Gervonta Davisas (24-0, 23 nokautai).

Šeštajame raunde bokso žvaigždė vienu smūgiu „paguldė“ 32-ejų meksikietį Leo Santa Cruzą (37-2-1, 19 nokautų). Daugkartinis pasaulio čempionas buvo „išjungtas“ pirmą kartą per profesionalo karjerą, o šis momentas jau vadinamas kandidatų į metų nokautą.

Po 5 raundų G.Davisas pirmavo ir teisėjų kortelėse. Tiesa, jo persvara buvo minimali (48:47, 48:47, 48:47).

G.Davisas šioje kovoje apgynė WBA reguliarųjį lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Negana to, jis iškovojo WBA (Super) antrojo puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

„Kai pradėjome kovoti, galėjote matyti, kad aš buvau prastai apšilęs. Pirmajame raunde vis dar buvau šaltas, o jis naudojosi kontratakomis po mano „jabų“. Aš po truputį prie to prisitaikiau. Leo yra tikras karys, kietas meksikietis. Jis atėjo kovoti ir buvo pasiruošęs, tiesiog aš šį vakarą buvau geresnis“, - sakė G.Davisas.

Amerikiečio dabar laukia nelengva užduotis – ginti diržus dviejose svorio kategorijose: „Esu pasiruošęs išsaugoti abu diržus. Kokį sprendimą priims mano komanda, tą ir įvykdysiu. Nebijau nė vieno varžovo. Kaip žinote, šitas „Glockas“ neturi saugiklio.“

Nokautu buvo sužavėtas ir Conoras McGregoras:

Po kovos spaudos konferencijoje pasirodė ir G.Daviso vadybininkas Floydas Mayweatheris: „Po pergalės praėjus 10 sekundžių visi klausinėja, su kuo dabar kovos Gervonta. Nusiraminkite ir leiskite mums pasidžiaugti pergale. Galėsime apie ateitį kalbėti po 20-30 dienų. Dabar tegul jis pašvenčia su savo draugais ir šeima.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų