Diego Maradona | Scanpix nuotr.

Diego Maradona | Scanpix nuotr.

 Futbolo legenda argentinietis Diego Maradona penktadienį minėjo 60-ies metų jubiliejų. Šia proga jis davė interviu Argentinos dienraščiui „Clarin“.

„Futbolas man davė viską, ką turiu. Tai daug daugiau nei bet kada galėjau įsivaizduoti. Jei ne priklausomybė nuo narkotikų, būčiau galėjęs žaisti daug ilgiau, bet dabar tai liko praeityje. Šiuo metu jaučiuosi gerai, o labiausiai ilgiuosi savo tėvų“, - sakė D.Maradona.

Argentinietis tikina, kad geriausia dovana jubiliejaus proga būtų koronaviruso atsitraukimas: „Tegul šita pandemija atsitraukia kaip įmanoma greičiau ir tegul Argentina ją nugali. Noriu, kad visi argentiniečiai būtų sveiki. Šita pandemija yra blogiausias mano matytas dalykas, kuris ypač skaudžiai smogė Lotynų Amerikai. Tikiuosi, kad ji greitai praeis, nes nemaža dalis žmonių dabar labai sunkioje padėtyje, jie prarado darbus ir pradeda badauti. Aš tikiu Putinu ir viliuosi, kad jau greitai turėsime vakciną, nes ilgai tokios situacijos neištversime.“

D.Maradona taip pat sulaukė klausimo apie Lionelio Messi situaciją Barselonoje. Futbolo legenda patikino, kad jo patirtis Barselonoje buvo panaši.

„Žinojau, kad viskas baigsis blogai ir maniau, kad Leo paliks Barseloną. Man nutiko tas pats. Barselonoje nėra lengva žaisti, Leo ten išbuvo ilgą laiką, o su juo vis tiek nebuvo elgiamasi taip, kaip jis nusipelnė. Jis jiems atidavė viską, pakėlė klubą į viršūnę ir vieną dieną panorėjo pakeisti aplinką, tačiau jie jam pasakė ne. Išeiti ir trenkti durimis tokiame klube visada bus sudėtinga. Yra kontraktas, yra žmonės, kurie tave myli. Aš „Napoli“ laikais taip nesielgiau“, - pridėjo D.Maradona.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų