„Barcelona“
Rungtynės prasidės 17:15
:
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas po pergalės prieš Justiną Gaethje nustebino daugelį, paskelbdamas apie karjeros pabaigą.

„Iš karto po tėvo mirties UFC man pasiūlė kovoti. Turėjau priimti sprendimą ir rinkausi iš dviejų variantų: baigti karjerą ar sugrįžti vienai kovai ir po jos pasitraukti. Kai kurie artimi žmonės buvo nepatenkinti tuo, kad baigiau karjerą, bet aš jiems pasakiau, kad net jei kovočiau dar 10 metų, vis tiek kažkada ateitų laikas, kai turėčiau pasitraukti. Tas sprendimas galėjo būti priimtas bet kada, nesvarbu, ar tau 32, ar 34, ar 35 metai“, - sakė Ch.Nurmagomedovas TASS agentūrai.

Ch.Nurmagomedovas tikina, kad dabar bandys pradėti kitą gyvenimo laikotarpį, nors pripažįsta, jog tai bus labai sunku: „Sprendimą priimti buvo labai sudėtinga, nes koviniu sportu užsiėmiau visą gyvenimą, kiek tik save prisimenu. Viską palikti ir pradėti naują gyvenimo laikotarpį yra labai sudėtinga. Žmonės to nesupranta, bet mes bandysime kažkaip judėti į priekį. Žinau, kad palaikymą turiu ne tik Dagestane, bet ir likusioje Rusijos dalyje bei visame pasaulyje. Ko nepasiilgsiu, tai to didžiulio spaudimo prieš kovas. Prieš paskutinę kovą tas atsakomybės jausmas man nedavė ramybės, nes buvau traumuotas, 5 dienas praleidau intensyvios terapijos skyriuje.“

Priminsime, kad UFC prezidentas Dana White‘as vis dar nepraranda vilties, jog Ch.Nurmagomedovas grįš į organizaciją 30-ai karjeros kovai ir taip įgyvendins tėvo troškimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų