Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Vienoje (Austrija) vykstančiame ATP 500 serijos „Erste Bank Open“ vyrų teniso turnyre penktadienis tapo tikra sensacijų diena.

Savo pasirodymą baigė favoritas serbas Novakas Djokovičius (ATP-1). Šiemet beveik nenugalimas serbas vos per 1 valandą 10 minučių 2:6, 1:6 buvo sutriuškintas italo Lorenzo Sonego (ATP-42), kurio galimybes laimėti lažybininkai vertino 7 proc. Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

N.Djokovičius, laimėjęs vos tris geimus per mačą, pakartojo karjeros antirekordą, pasiektą 2005 m. prieš Maratą Safiną. Serbas pirmą kartą karjeroje pralaimėjo žaidėjui, kuris krito dar turnyro kvalifikacijoje, o vėliau pagrindiniame etape gavo vadinamąją „lucky loser“ vietą.

„Jis tiesiog mane nušlavė nuo korto. Jis buvo geresnis kiekviename žaidimo aspekte. Aš žaidžiau gana prastai, o jis tiesiog fantastiškai ir tikrai nusipelnė šios pergalės“, - kalbėjo N.Djokovičius.

N.Djokovičius šiemet sužaidė 42 oficialus mačus, iš kurių laimėjo 39 ir pralaimėjo vos 3. Vienas pralaimėjimas jam buvo įskaitytas po to, kai jis kamuoliuku pataikė į linijos teisėją, vėliau N.Djokovičius pralaimėjo „Roland Garros“ finalą Rafaeliui Nadaliui, o dabar patyrė tik trečią sezono nesėkmę.

„Pasistengsiu pasiruošti paskutiniam sezono turnyrui Londone. Ten susirinks tik 8 geriausi žaidėjai. Tai turbūt stipriausias turnyras iš visų, nes žinai, kad kiekviename mače žaisi prieš pirmojo aštuntuko žaidėją. „O2“ arenoje patyriau daug gerų akimirkų. Aišku, žaisti be sirgalių bus kiek neįprasta, bet tikiuosi, kad galėsiu sėkmingai užbaigti sezoną. Į Vieną atvykau su tikslu uždirbti daugiau taškų ir užsitikrinti pirmą reitingo poziciją iki metų pabaigos. Džiaugiuosi, kad esu sveikas ir pernelyg nesisieloju dėl šio pralaimėjimo. Dabar galvoju tik apie sėkmingą paskutinį sezono turnyrą“ – sakė N.Djokovičius.

Serbas dar neužsitikrino pirmosios reitingo vietos iki metų pabaigos, tam jam reikėjo triumfuoti Vienoje. Tiesa, N.Djokovičiui veikiausiai užteks bent poros pergalių Londone, kad jis savo tikslą įgyvendintų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų