Alexanderis Zverevas ir jo merginos | Scanpix nuotr.

Alexanderis Zverevas ir jo merginos | Scanpix nuotr.

  Buvusi Vokietijos teniso žvaigždės Alexanderio Zverevo mergina Olga Šarypova, kalbėdama su „Championat“, pareiškė, kad sportininkas prieš ją naudojo smurtą.

„Jis bandė mane uždusinti pagalve ir laužė mano rankas. Bandžiau pabėgti iš viešbučio, bet jis vis mane sustabdydavo, bijodamas, kad kas nors išgirs mano riksmą. Galiausiai, ištrūkau iš kambario basa ir tik su telefonu rankoje. Slėpiausi viešbutyje, bet Saša mane surado, norėjo, kad grįžčiau į kambarį ir su juo pasikalbėčiau. Supratau, kad ramus pokalbis su juo tuo metu buvo neįmanomas, todėl atsisakiau. Tada jis pastūmė mane į sieną ir pasakė, kad jo už tai niekas nenubaus“, - pasakojo O.Šarypova.

Anot buvusios merginos, minėtas incidentas baigėsi laimingai: „Laimei, tuo metu į viešbutį užėjo kažkokie žmonės, todėl pasinaudojau proga ir pabėgau. Gatvėje stovėjau basa su telefonu, parašiau žinutę vienam iš savo draugų, kuris mane iš ten išsivežė. Tai nebuvo pirmas atvejis, kai jis smurtavo prieš mane. Buvo daug tokių nutikimų. Aš visada stengdavausi pamiršti tai, kas nutiko ir dėl visko kaltindavau save, bet tai, kas nutiko praėjusį rugpjūtį, mane labai išgąsdino. Bijojau dėl savo gyvybės.“

 Pats A.Zverevas, kurio dabartinė mergina Brenda Patea ruošiasi gimdyti, patikino, kad O.Šarypovos žodžiai – tik melas.

„Žiniasklaidoje perskaičiau niekuo nepagrįstus savo buvusios merginos Olgos Šarypovos kaltinimus. Mane jie labai nuliūdino. Pažįstame vienas kitą nuo vaikystės, kartu daug ką išgyvenome, todėl man labai skaudu skaityti tokius jos pareiškimus, nes tai – tik melas. Draugavome, bet mūsų santykiai nutrūko jau seniai. Nežinau, kodėl Olga būtent dabar nusprendė mane apkaltinti. Tikiuosi, kad kartu surasime būdą, kaip galėtume vienas su kitu bendrauti pagarbiai“, - rašė A.Zverevas.

Tuo tarpu O.Šarypova nenurimo ir pateikė atsaką buvusiam mylimajam: „Nežinau, ar čia tu tai parašei, ar kažkas, kas prižiūri tavo „instagram“ paskyrą, nes tau visada trūkdavo drąsos pačiam pasiaiškinti. Aš nemeluoju ir mes abu tai žinome. Aš nebijau pasakyti tiesos, o tu? Noriu parodyti visiems vyrams, kurie blogai elgiasi su moterimis, kad mes nesame tik aksesuarai ar lėlytės, su kuriomis galima daryti viską, ką norite. Jei galvojai, kad tylėsiu po visko, ką patyriau per santykius su tavimi, tai tu klydai. Asmeniškai man nepateikei jokių atsakymų.“

Olgos Šarypovos atsakas | Instagram.com nuotr

Olgos Šarypovos atsakas | Instagram.com nuotr

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų