Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Sausio 23 d. numatytame „UFC 257“ turnyre norima surengti airio Conoro McGregoro (22-4) ir amerikiečio Dustino Poirier (26-6) kovą.

Parašai ant kontraktų dar nesudėti ir kova oficialiai nepatvirtinta, bet vis mažiau abejojančių, jog ji galėtų neįvykti. Kurį laiką kalbėta, kad C.McGregoras su D.Poirier nenorėtų alinti savo organizmų ir sutiktų kautis pusvidutinio svorio kategorijoje, tačiau penktadienį airis patvirtino, kad ruošiasi kovai lengvo svorio kategorijoje.

„Ką tik grįžau iš „McGregor FAST“ laboratorijos. Po pilno kūno kompozicijos įvertinimo atėjo rezultatai – atvykstu į lengvo svorio kategoriją“, - rašė C.McGregoras.

Manoma, kad C.McGregoras ir D.Poirier gali kautis dėl pasaulio čempiono diržo ar bent jau dėl laikinojo čempiono statuso, nes vis dar neaišku, kaip pasielgs dabartinis čempionas Chabibas Nurmagomedovas. Dagestanietis po 29-osios pergalės paskelbė apie karjeros pabaigą, bet UFC prezidentas Dana White‘as vis dar bando jį perkalbėti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų