Brazdeikis | Scanpix nuotr.

Brazdeikis | Scanpix nuotr.

Ignas Brazdeikis praėjusiame sezone debiutavo NBA. Tačiau Niujorko „Knicks“ puolėjas žaidė nedaug minučių, o kovo mėnesį dėl koronaviruso baigėsi sezonas.

Praėjusiame NBA sezone jis aikštėje pasirodė devyniose rungtynėse ir per beveik šešias minutes rinkdavo 1,9 taško.

„Kitame sezone tikiuosi galimybės iš tiesų žaisti NBA, gauti daug žaidimo minučių, nes esu šio lygio krepšininkas. Jaučiuosi esantis NBA lygio žaidėjas. Galiu kovoti ir turėti įtakos rungtynėms. Noriu būti svarbus krepšininkas, kuris gali padėti komandai laimėti. Jaučiu, kad tai galiu.

Praėjęs sezonas tikrai buvo nuviliantis. Tačiau tuo pačiu visą dėmesį sutelkiau tobulėjimui ir bandžiau pasiimti viską iš situacijos, kuri tikrai nebuvo pati geriausia“, – sakė atletas.

Rugsėjo mėnesį krepšininkas kartu su komanda dalyvavo treniruotėje, kurioje jau dirbo naujasis klubo treneris Tomas Thibodeau.

„Thibodeau yra puikus treneris. Jis supranta, apie ką kalba. Jam svarbiausia pergalės. Mums tokio trenerio reikia. Per trumpą darbo laiką kartu pastebėjau, kad jis visus įtraukia į žaidimą. Tikiu, kad su šia energija sukursime laiminčią kultūrą“, – kalbėjo jis.

I.Brazdeikis tikino, kad per karantiną tobulino pėdų darbą ir metimo techniką, o jo gynybos kritikus jis tikisi užčiaupti.

„Yra žmonių, kurie kalba, kad mano gynyba nėra stipri. Aš su tuo nesutikčiau. Aš visiems tai įrodysiu ir tada jie nekalbės, kad tai mano silpnybė“, – sakė 21 metų atletas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų