Radja Nainggolanas (centre) pasirašo sutartį | asroma.it nuotr.

Radja Nainggolanas (centre) pasirašo sutartį | asroma.it nuotr.

Puikiai šiame sezone rungtyniaujantis „Roma“ klubas sustiprino savo saugų liniją. Komandos gretas papildė „Cagliari“ klube rungtyniavęs belgas Radja Nainggolanas.

R.Nainggolanas į Italijos sostinės ekipą atvyko nuomos pagrindais ir už tai „Roma“ sumokėjo 3 milijonus eurų. Sezono pabaigoje „Roma“ už dar papildomus 6 milijonus eurų galės pilnai išpirkti saugo sutartį ir tada futbolininkas automatiškai „Roma“ klube liks iki 2018 metų vasaros.

25-erių metų futbolininkas buvo vienas „Cagliari“ lyderių. Jau praėjusią vasarą šiuo žaidėju domėjosi daug klubų, bet „Cagliari“ nusprendė jį pasilaikyti sau. Visgi šią žiemą „Cagliari“ prezidentas nusprendė, kad jis nebegali išlaikyti žaidėjo savo komandoje, todėl ir buvo nutarta jį parduoti.

Šiuo belgu domėjosi „Napoli“, „Milan“, „Juventus“ ir „Inter“ klubai, tačiau „Roma“ sureagavo greičiausiai ir laimėjo kovą dėl saugo. Dabar saugas tikisi, kad „Roma“ klube jis labiau atkreips Belgijos rinktinės trenerio dėmesį ir jis pakvies jį į Pasaulio čempionatą.

„Sardinijoje praleidau daug laiko, todėl sunku palikti šią salą. Tapau tikru Sardinijos gyventoju. Iš vienos pusės esu laimingas, kadangi tai svarbus mano karjeros žingsnis, tačiau iš kitos pusės man gaila, nes palieku vietą, kurioje užaugau kaip žmogus ir futbolininkas“, - kalbėjo R.Nainggolanas.

„Buvau įsitikinęs, kad ir su šiuo klubu pasieksiu daug svarbių dalykų, bet kai kurie faktoriai tam sutrukdė. Tikiuosi, kad tai greitai bus išspręsta, kadangi „Cagliari“ nusipelnė daug daugiau. Niekada nesustosiu dėkoti komandos prezidentui, savo komandos draugams ir treneriams. Tik jų dėka aš tapau toks, koks esu dabar“.

„Taip pat noriu padėkoti „Cagliari“ fanams, kurie mane visados palaikė ir patį pavertė „Cagliari“ fanu. Šiam klubui visada atidaviau visas jėgas. Šiandien baigėsi viena kelionė, tačiau prasidės kita. Visgi, „Cagliari“ klubo ir čia praleisto laiko aš niekada nepamiršiu“, - užbaigė R.Nainggolanas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų