Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko „UFC 254“ turnyras, kurį vainikavo, ko gero, laukiamiausia 2020 m. kova tarp Chabibo Nurmagomedovo (29-0) ir Justino Gaethje (22-3). Antrajame raunde trikampio smaugimo veiksmu pergalę iškovojęs Ch.Nurmagomedovas paskelbė apie karjeros pabaigą.

Emocingai narve kalbėjęs Ch.Nurmagomedovas visus pribloškė savo sprendimu. Visgi, praėjus keletui dienų po turnyro pradėta kalbėti, dagestanietis gali persigalvoti ir sugrįžti 30-ai karjeros kovai, ko taip troško jo velionis tėvas.

„Niekas, net ir jo treneris, nežinojo, kad jis priims tokį sprendimą. Pats irgi buvau priblokštas ir negalėjau to patikėti. Visgi, galiu tau kai ką pasakyti, ko dar niekam nepasakojau. Kalbėjausi su Chabibu. Tą naktį po kovos jį užvaldė emocijos. Aš jaučiu, kad jis mėgins siekti 30-0 rezultato. Manau, kad jis dar nebaigs karjeros ir sugrįš. Tėvas norėjo, kad jis pasiektų 30-0 rezultatą ir manau, kad jis norės gerbti tėvo troškimą“, - „CBS Sports Radio“ sakė UFC prezidentas Dana White‘as.

Dar prieš „UFC 254“ turnyrą D.White‘as tikino, kad Ch.Nurmagomedovui 30-ai karjeros kovai yra paruošęs kai ką ypatingo. UFC prezidentas neatskleidė, ką turėjo omenyje, bet daugelis spėlioja, kad tai galėtų būti kova su Georgesu St-Pierre‘u. Tai irgi buvo Ch.Nurmagomedovo tėvo svajonė. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų