Martinas Schilleris | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Martinas Schilleris | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris labiausiai išskyrė antrosios mačo pusės gynybą po pergalės prieš Vilerbano ASVEL ekipą.

Lietuvos čempionai per antrąją dvikovos dalį praleido tik 24 taškus.

„Tai buvo dviejų skirtingų pusių rungtynės, ypač kalbant apie gynybą. Pirmoje dalyje jie pelnė 50 taškų, o antroje tik 24. Puolime pirmoje dalyje jie atkovojo 8 kamuolius, o antroje tik 4. Geresnis žaidimas gynyboje pakeitė rungtynes.

Pirmoje dalyje trūko asmeninės gynybos, susikaupimo dengiantis ir kovojant dėl atšokusių kamuolių. Šiuos dalykus turėjome pataisyti per pertrauką“

Marius Grigonis nugalėtojams pelnė 25 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje.

„Marius pakėlė savo gynybos lygį antroje rungtynių pusėje ir tai buvo labai svarbu. Daug kas prasideda nuo jo, nes jis šiai komandai yra labai svarbus. Jei jis pagerins savo gynybą, kiti seks paskui jį“, – sakė austras.

„Pirmoje rungtynių pusėje tai buvo M.Fallas. Jam esant aikštėje turėjome problemų kovoje dėl atšokusių kamuolių. Planas buvo leisti Fallui priimti kamuolį kuo toliau nuo krepšio, nelysti iš priekio. Nenorėjome leisti jo į kairę pusę.

Antroje pusėje tai buvo G.Yabusele, su savo atšokimais du prieš du situacijose“, – kalbėjo treneris.

M.Schilleris patvirtino, kad Rokas Jokubaitis nežaidė, nes apsirgo.

„Rokas liko viešbutyje, nes prastai jaučiasi. Nenorėjome rizikuoti, kad jis dar labiau susirgtų, todėl palikome jį ten“, – teigė jis.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų