Israelis Adesanya ir Janas Blachowiczius | Youtube.com nuotr.

Israelis Adesanya ir Janas Blachowiczius | Youtube.com nuotr.

 31-erių nigerietis Israelis Adesanya (20-0) per keletą pastarųjų metų „išvalė“ UFC vidutinio svorio kategoriją.

I.Adesanya du kartus spėjo apginti diržą, o pagal dabartinį reitingą vėl turėtų kautis su australu Robertu Whittakeriu. Tiesa, panašu, kad nigeriečio tokia kova pernelyg nedomina ir jis svarsto įvairius variantus, o pats R.Whittakeris nežada skubinti įvykių ir turbūt neprieštarautų, jei I.Adesanyai vienai kovai imtųsi ko nors naujo.

Tokias kalbas išgirdo naujasis UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas lenkas Janas Blachowiczius. Jis pasiūlė nigeriečiui išmėginti save aukštesnėje svorio kategorijoje.

„Girdėjau, kad Israelis Adesanya nori kautis su manimi. Jokių problemų. Jei tu pasiruošęs kautis kovo mėnesį, tada mes galime tai padaryti. Pasiruoškite fejerverkams, vyručiai“, - rašė J.Blachowiczius.

I.Adesanya socialiniuose tinkluose daugiau konfliktavo su Jonu Jonesu, bet jis jau galvoja apie perėjimą į sunkiasvorių kategoriją, o pussunkiame svoryje nebeturi diržo. Kova su J.Blachowicziumi suteiktų galimybę nigeriečiui tapti dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu ir prisijungti prie išskirtinio UFC kovotojų „klubo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų