Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Buvo laikoma, kad „UFC 254“ turnyras, kurio pagrindinėje dvikovoje kovojo UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas ir laikinasis čempionas Justinas Gaethje bus didžiausias 2020 m. turnyras, tačiau galutinis transliacijų pardavimų skaičius gerokai nuvylė.

Leidinys „Sports Business-Journal“ paskelbė, kad „UFC 254“ turnyro transliaciją įsigijo 500 tūkst. žmonių, dar 175 tūkst. buvo įsigyta tarptautiniu mastu.

Bendrai 675 tūkst. transliacijų pardavimai yra tik penktoje vietoje 2020 m. „UFC 251“ turnyras, kuriame susikovė Kamaru Usmanas ir Jorge Masvidalis pardavė 1,3 mln. „pay-per-view“ transliacijų, „UFC 246“ turnyras su Conoru McGregoru – apie 1 mln., „UFC 253“ turnyras su Israeliu Adesanya ir „UFC 249“ su J.Gaethje bei Tony Fergusonu – po 700 tūkst.

Žinoma, „UFC 254“ turnyras vyko neįprastu metu JAV gyventojams tam, kad Rusijos piliečiai ir kiti europiečiai galėtų patogiau žiūrėti Ch.Nurmagomedovo kovą.

Kaip jau buvo anksčiau pranešta, „UFC 254“ turnyro preliminarias kovas per ESPN2 kanalą stebėjo apie 343 tūkst. žiūrovų.

Iki šiol perkamiausias UFC turnyras buvo „UFC 229“, kuriame susikovė Ch.Nurmagomedovas ir C.McGregoras – tą transliaciją įsigijo 2,4 mln. žmonių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų