„Kauno Žalgiris“
90+ min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“

Debiutui KSW organizacijoje besirengiantis M.Žaromskis: „Savo kelią prasiskinsiu kumščiais“ Paaiškėjo data ir varžovas (3)

2020.10.29 15:26
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Marius Žaromskis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Marius Žaromskis l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Turėjau nuojautą, kad šiais metais dar kovosiu“, – sportas.lt prisipažino keturiasdešimtmetis mišriųjų kovos menų (MMA) kovotojas Marius Žaromskis, besirengiantis žengti į Lenkijos kovinio sporto organizacijos KSW narvą.

Numatoma, kad lietuvis žengs į KSW narvą lapkričio 14 dieną. Jo varžovu turėtų būti 29-ų lenkas Andrzejus Grzebykas (17-3). Kova vyks svorio kategorijoje iki 77 kilogramų.

Lietuvio debiutas KSW organizacijoje buvo numatytas kovo 21 dieną – narve jis turėjo susikauti su 25-ų organizacijos čempionu Roberto Soldičiumi iš Kroatijos. Šįkart kroatas taip pats kovos KSW’56 narve, tačiau debiutuos svorio kategorijoje iki 83,9 kilogramų.

Būsimas M.Žaromskio varžovas A.Grzebykas prieš pusantrų metų tapo FEN organizacijos čempionu svorio kategorijoje iki 83,9 kilogramo įveikęs brazilą Thiago Vieirą, pernai lenkas iškovojo ir svorio kategorijos iki 77 kilogramų čempiono diržą. KSW organizacijoje jis debiutavo pergale prieš Tomaszą Jakubiecą šių metų liepą.

Prieš šešerius metus A.Grzebykas „Prime FC“ turnyre teisėjų sprendimu įveikė Mindaugą Veržbicką.

„Tik vieną kovą esu jo matęs – nepastebėjau, kad labai imtyniautų, – apie būsimą varžovą kalbėjo M.Žaromskis. – Daugiau boksuojasi, koja paspiria. Gerai, kad jis nėra labai greitas. Nes greitis yra labai pavojingas ginklas. Koks būsiu pats? Jaučiuosi labai gerai. Nesureikšminu savo amžiaus. Juk svarbiausia, kad jaučiuosi gerai. Narve tikiuosi būti toks, kaip visada: šiek tiek „senojo“ Mariaus, šiek tiek „naujojo“. Narve pamatysite abu Marius“.

Pasak kovotojo, narve pasimatys, kaip išsivystė „naujasis“ Marius Žaromskis. „Pažiūrėsime, gal tik tas „senasis“ liko, – nusijuokė sportininkas. – Tasai „senasis“ visada būdavo kiek karštakošiškas. Jį reikia truputį pastatyti į vietą. „Naujasis“ Marius kiek ramesnis, protingesnis“.

Marius Žaromskis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Marius Žaromskis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Paskutinį kartą M.Žaromskis ringe kovėsi praeitų metų pavasarį Vilniuje. Tuomet „MMA Bushido“ turnyro ringe lietuvis pirmajame raunde nokautavo Aliaksandrą Danilčenko iš Baltarusijos. Tai buvo kovotojo sugrįžimas po ilgos – net ketverius metus – trukusios pertraukos. Prieš tai (2012-2015) jis kovėsi „Bellator“ organizacijos narve.

„Nuolat sportavau, laukiau, tikėjausi, kad manęs prireiks, – sakė M.Žaromskis. – Laikas bėga staigiai. Sunku jį sugaudyti. Atrodo, tik pradedi viską planuoti, o ta diena ir ateina. Savo keturiasdešimto gimtadienio (liepos 30 d.) tikrai nelaukiau, bet jis vis vien atėjo. Nešvenčiau. Sportavau. Laukiau kovos. Juk negaliu atsipalaiduoti, visi metai buvo įtampoje, todėl labai apsidžiaugiau, sulaukęs Donato Simanaičio, kuris pranešė datą, skambučio“.

Dar kartą paprašytas įvertinti jam skiriamus varžovus, M.Žaromskis pasidžiaugė, kad jo keliui KSW parenka tik stiprius kovotojus. „Aš žinau, kad jis nepasiduos... Tokie jau tie lenkai – panašūs į lietuvius, – apie artėjančią dvikovą kalbėjo lietuvis. – Koks mano planas? Esu labiau linkęs padaryti negu kalbėti. Prikalbėti galima visko, sunkiau yra padaryti. Aiškus yra vienas dalykas – taip ar anaip, reikės nudaužti. Tai savaime suprantama. Ko gi daugiau į tą narvą eiti? Geras varžovas? Ir prieš tai turėjo būti geras. Organizacija nori mane „suvalgyti“? Nori pasinaudoti mano vardu? Tegul. Jie žiūri, kaip išsukti organizaciją. Tegul. Aš žinau, kad savo kelią turiu prasiskinti kumščiais. Kitaip nieko nebus“.

Marius Žaromskis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Marius Žaromskis l Manto Stankevičiaus nuotr.

M.Žaromskis su KSW yra pasirašęs keturių kovų sutartį.

„Apie tas keturias kovas tik ir tegalvoju, – pabrėžė M.Žaromskis. – Kas bus vėliau? Reikės žiūrėti, ką leis veikti sveikata. Juk žaidžiu ant slenksčio – negaliu rėkauti, kad po kelerių metų dar varysiu, kovosiu, daužysiu. Viskas priklauso nuo to, kaip maitinsiuosi, treniruosiuosi, kokį gyvenimo būdą pasirinksiu. Jau nebegaliu karjeros planuoti keleriems metams“.

Paklaustas, kaip atrodo jo įprasta dienos rutina, sportininkas atsiduso: „Dviratis... Maždaug 40 kilometrų, vėliau džiudžitsu treniruotė... Dar buvau pradėjęs plaukioti jūroje“, – prisiminė Ispanijoje šiuo metu reziduojantis M.Žaromskis.

Marius Žaromskis (2012 m., stovi šeštas iš kairės)  | asmeninio archyvo nuotr.

Marius Žaromskis (2012 m., stovi šeštas iš kairės) | asmeninio archyvo nuotr.

„Bet su tuo plaukiojimu truputį apsiraminau: kelias dienas man vis vaidendavosi, kad ryklys šalia plaukioja. Vis atrodė, kad jis paskui plaukia. Maniau, kad tiesiog vaidenasi, tačiau vėliau iš jūros ryklį žmonės ištraukė. Tai štai taip to adrenalino sugebu ir plaukdamas užsikrauti, – juokėsi M.Žaromskis. – Visokių dienų būna. Stengiuosi nuolat judėti“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų