Charlesas Oliveira | Youtube.com nuotr.

Charlesas Oliveira | Youtube.com nuotr.

 Po Chabibo Nurmagomedovo pasitraukimo imta spėlioti, kas galėtų kautis dėl UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo.

Daugkartinis „Bellator“ čempionas Michaelas Chandleris jau pasiūlė sūrengta mini turnyrą, kuriame be jo dar dalyvautų Conoras McGregoras, Dustinas Poirier ir Tony Fergusonas. Savo šanso reikalauja ir Justinas Gaethje, kuris jau greitai nori grįžti į narvą po pralaimėjimo čempionui.

Nederėtų pamiršti ir 31-erių brazilo Charleso Oliveiros. Jis lengvo svorio kategorijos reitinge žengia 6-as ir turi įspūdingą 7 pergalių seriją, pribaigdamas visus varžovus anksčiau laiko. Ch.Oliveira per karjerą UFC jau 14 kovų užbaigė skausmingais veiksmais. Tai – visų laikų rekordas.

„Aš turiu ilgiausią aktyvią pergalių seriją šioje svorio kategorijoje, aš niekada nepalieku visko spręsti teisėjams ir viskas kovas užbaigiu anksčiau laiko. Visi kovotojai, kurie reitinguoti aukščiau už mane, pralaimėjo pastarąsias savo kovas. Vienintelė išimtis yra Dustinas Poirier. Manau, kad būtų sąžininga, jei aš gaučiau progą kautis dėl diržo. UFC turėtų išanalizuoti situaciją ir priimti teisingą sprendimą. Aš UFC kovoju 10 metų ir niekada neatsisakiau kovos. Dabar atėjo mano laikas“, - sakė Ch.Oliveira.

D.Poirier sausio mėnesį veikiausiai susikaus su C.McGregoru, todėl brazilas taikosi į kitus aukštai reitinguotus varžovus.

„Gaethje, Hookeris arba Fergusonas. Noriu kautis su varžovu, kuris yra reitinguotas aukščiau už mane. Duokite man bet kurį varžovą iš pirmojo reitingo penketo. Danas Hookeris sakė, kad norėtų kautis lapkričio pabaigoje, tai duokite jį man. Nenoriu kautis su žemiau reitinguotu varžovu. Tai sakiau nuo metų pradžios ir tai vienintelė mano sąlyga“, - pridėjo Ch.Oliveira. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų