Andersonas Silva | Youtube.com nuotr.

Andersonas Silva | Youtube.com nuotr.

 Šį savaitgalį Las Vegase (JAV) vyksiančiame turnyre UFC fanai tikriausiai paskutinį kartą narve galės pamatyti MMA legendą 45-erių Andersoną Silvą (34-10). Pagrindinėje vakaro kovoje vidutinio svorio kategorijoje brazilas susikaus su 36-erių jamaikiečiu Uriah Hallu (15-9). Nuo 2017 m. vasario pergalių neiškovojęs A.Silva nepatenka į UFC reitingą, o U.Hallas rikiuojasi 10-as.

A.Silva dar neseniai kalbėjo, kad tai bus paskutinė jo karjeros kova, vėliau jis patikslino savo žodžius, kad tai bus paskutinė jo kova UFC. Dabar jis nebemini ir tos frazės, neatmesdamas galimybės, jog ateityje dar kausis UFC.

„Visi to klausinėja. Gal tai paskutinė kova, gal ne. Galbūt tai bus paskutinė mano kova UFC pagal susitarimą su Dana White‘u, o galbūt aš turėsiu ir dar vieną kovą, kuri buvo numatyta kontrakte. Pažiūrėsime. Sprendimą priimsime po kovos. Žinoma, kad pats norėčiau tęsti karjerą. Dabar mano mintyse tik kova su Uriah, o vėliau bus galima pasikalbėti su Dana ir priimti sprendimą“, - sakė A.Silva.

Brazilas pripažino, kad karjerą baigti planavo dar 2012 m. Tuomet jam jau buvo 37-eri, jis ilgą laiką karaliavo UFC vidutinio svorio kategorijoje ir buvo pasaulio čempionas. Visgi, A.Silva pratęsė karjerą, 2013 m. buvo nokautuotas Chriso Weidmano ir nuo tada jo rezultatai drastiškai suprastėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United