Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

 Londono „Arsenal“ klube pamirštas vokietis Mesutas Ozilas nusprendė žengti Marcuso Rashfordo pėdomis ir paaukojo pinigų šiaurinio Londono mokykloms.

Teigiama, kad M.Ozilas nupirko 1400 maisto porcijų 11 mokyklų ir padėjo nemokamai pamaitinti vaikus. Vokietis dar nuo kovo mėnesio aukojo pinigus labdarai ir benamių prieglaudoms, kur taip pat prisidėjo prie jų lankytojų pamaitinimo.

„Žmonės, kurie mane pažįsta, žino, koks dosnus esu. Tikrai nebuvau vienintelis žaidėjas, kuris atsisakė susimažinti algą, bet kažkodėl spaudoje pasklido tik mano pavardė. Dvejus pastaruosius metus žmonės bando mane „sunaikinti“. Akivaizdu, kad klubo sirgalius norima nuteikti prieš mane ir viską vaizduoti ne taip, kaip yra realybėje. Galbūt sprendimas nesusimažinti algos ir pakenkė mano galimybėms pasirodyti aikštėje, bet aš visada tvirtai pasisakysiu už tai, kuo pats tikiu“, - yra sakęs M.Ozilas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų