Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Džiugas
2
Riteriai
1
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
07-04, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

Nacionalinėje esporto atrankoje vėl triumfavo Sabonio komanda VIDEO

2020-10-28 12:58
Finalo akimirka | Youtube.com nuotr.

Finalo akimirka | Youtube.com nuotr.

 Pirmadienio vakarą paaiškėjo Lietuvos esporto krepšinio rinktinės sudėtis, kuri gruodžio mėnesį dalyvaus FIBA Europos esporto čempionate.

Nacionalinės atrankos finale šį kartą susitiko Team Macijauskas ir Team Sabonis komandos. Finale buvo žaidžiama iki dviejų pergalių.

Pirmojo susitikimo metu žaidimo eigą kontroliavę Team Sabonis krepšininkai susitikimo pabaigoje paleido iniciatyvą iš savo rankų ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame Team Sabonis krepšininkai žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 69:60. Antrajame susitikime pastaroji komanda taip pat buvo pajėgesnė ir įrodė savo pranašumą rezultatu 69:56 ir laimėjo seriją rezultatu 2:0.

„Jausmas labai geras. Vėl gausime šansą varžytis prieš geriausias Europos esporto rinktines. Pasilinksminsime, pasisemsime gerų įspūdžių. Galime sau drąsiai teigti, jog vis dar esame geriausi Lietuvoje, nes antrą kartą tapome Lietuvos eSporto krepšinio rinktine. Sumąsčiau į vieną komandą surinkti geriausius Lietuvos žaidėjus, su kuriais esu žaidęs. Pasirodo, neklydau juos pasirinkdamas. Esu labai patenkintas ir džiaugiuosi, jog kartu įrodėme, kodėl esame vieni geriausių Lietuvoje. Kaip viena komanda žaidžiame labai neilgai – pradėjome kartu treniruotis vos kelios dienos prieš atranką.

Stengsimės pasiekti geresnių rezultatų nei praėjusį kartą. Visgi šįkart bus tikrai nelengva, nes Europos čempionate dalyvaus daug daugiau rinktinių, o jų sudėtys bus labai pajėgios. Tikrai negalėsime atsipalaiduoti ir turėsime stengtis iš visų jėgų“, – sakė Lietuvos rinktinės kapitonas Ignas Vaitiekus.

LIETUVOS ESPORTO KREPŠINIO RINKTINĖS SUDĖTIS:

Ignas Vaitiekus, (Professxr-)

Svajūnas Tamašauskas, (Svai2ka)

Arminas Kotas, (Lt-Kotass)

Šarūnas Petkevičius, (|-Shroomz-|)

Edvinas Jurevičius, (Ikonitas)

Deividas Grigė, (GrigeOPA)

Arūnas Pauza, (iOnlyGetWhites-)

NACIONALINĖS ESPORTO KREPŠINIO ATRANKOS FINALO ĮRAŠAS:

FINALO APŽVALGA:

Europos esporto čempionate dalyvavimą patvirtino 17 šalių federacijos, o pagrindinis turnyras vyks gruodžio 12-13 dienomis.

Pirmajame FIBA esports čempionate, kuris vyko birželio mėnesį, Lietuvos rinktinė užėmė penktą vietą. Pirmenybes laimėjo Italijos krepšininkai, sidabro medalius iškovojo Ispanija, o bronza atiteko Rusijos rinktinei.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų