„Kauno Žalgiris“
75 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Tony Fergusonas | „Stop“ kadras

Tony Fergusonas | „Stop“ kadras

  36-erių amerikietis Tony Fergusonas ilgą laiką tikėjosi dalyvauti „UFC 254“ turnyre ir susikauti su Dustinu Poirier, bet pastarasis buvo nepatenkintas jam siūlomu uždarbiu, pasitraukė iš derybų, o tada paskelbė sutinkantis kautis su Conoru McGregoru. T.Fergusonas tokiu būdu liko „ant ledo“ ir vis dar nežino, kada grįš ir kas bus jo varžovas.

Dar daugiau neaiškumo UFC lengvo svorio kategorijoje įvėlė Chabibas Nurmagomedovas, kuris pranešė apie karjeros pabaigą ir lieka neaišku, kada diržas bus atlaisvintas ir kas dėl jo kovos.

„Submission radio“ laidoje kalbėjęs T.Fergusonas teigė nemanantis, kad dėl diržo turėtų kovoti C.McGregoras ir D.Poirier bei išreiškė nuomonę, kad C.McGregoras turėtų įveikti vieną iš TOP-15 varžovų, kad galėtų bent kalbėti apie kovas su geriausių penketuke esančiais varžovais.

„Jis nusipelno tik šanso kovoti. Jam reikia kovoti bent prieš TOP-15 varžovą. Jam reikia sugrąžinti savo užpakalį čia“, – sakė T.Fergusonas. „Jis nepriklauso geriausių penketui. Velniop jį, sumokėk man, vyruti. Nieko asmeniško, tačiau jis vis tiek yra kalė“.

T.Fergusonas nesikovė nuo šių metų gegužės, kai penktame raunde techniniu nokautu pralaimėjo Justinui Gaethje. Tai buvo pirmasis jo pralaimėjimas nuo 2012 m., kuris nutraukė ir 12 iš eilės pergalių seriją, kurioje jis įveikė tokius varžovus kaip Rafaelį dos Anjos, Keviną Lee, Anthony Pettis, Donaldą Cerrone‘ą ir Edsoną Barbozą.

Nepaisant pralaimėjimo paskutinėje kovoje, T.Fergusonas yra įsitikinęs, kad jo kita kova bus su D.Poirier dėl laisvojo čempiono titulo, nors planuojama, kad su pastaruoju kovos C.McGregoras.

„Aš vienu įrašu iškviečiau į kovą visus varžovus, o Dustinas jau pasakė, kad galime tai daryti. Turėtų būti mano ir Dustino kova dėl titulo“, – sakė T.Fergusonas. „Duokite man suknistą galimybę iškovoti titulą, juk J.Gaethje pralaimėjo. Duokite man šansą. Visi nori matyti mane kovojantį, o aš noriu tai daryti“.

T.Fergusonas taip pat įspėjo UFC organizaciją nemokėti nei vienam jo būsimam varžovui daugiau, nei jam – nebent tai būtų C.McGregoras.

UFC siūlė T.Fergusonui susikauti su Michaeliu Chandleriu, kuris anksčiau varžėsi „Bellator“ organiacijoje, tačiau jam teko šios kovos atsisakyti, nes UFC naujokui buvo siūlomas didesnis uždarbis.

„Nemokėkite kažkam daugiau nei man“, – sakė T.Fergusonas. „Jeigu žadate mokėti daugiau Conorui nei man, aš tai suprasiu, tačiau daugiau niekam šiame divizione negalite to daryti, ypatingai kažkokiam naujam vyrukui. Aš užsidirbau šią teisę, viską pradėjau nuo pat pradžios. Aš užsidirbau šią teisę keliaudamas per „Fuel TV“, „Spike TV“, FOX, ESPN, visi tie pasikeitimai su „Reebok“, prarasti rėmėjai...“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų