Julius Anglickas ir Alexas Polizzi | Instagram.com nuotr

Julius Anglickas ir Alexas Polizzi | Instagram.com nuotr

 Vienas geriausių Lietuvos MMA kovotojų 29-erių Julius Anglickas (8-1) jau kitą savaitę antrą kartą žengs į „Bellator“ narvą.

Paskelbta, kad ankstyvą lapkričio 6 d. Lietuvos laiku Konektikuto valstijoje vyksiančiame „Bellator 251“ turnyre lietuvis susikaus su 28-erių amerikiečiu Alexu Polizzi (7-0). Kova vyks pussunkio svorio kategorijoje.

J.Anglickui 2019 m. buvo geriausi karjeroje. Metų pradžioje jis tapo LFA pussunkio svorio kategorijos čempionu, tada iškovojo pergalę UFC prezidento Dana White‘o vardo „Contender Series“ turnyrą, gavo pakvietimą į „Bellator“ organizaciją ir ten debiutavo įspūdinga pergale prieš iki tol nenugalėtą amerikietį Jordaną Youngą (11-1).

A.Polizzi statistika MMA narve yra nepriekaištinga. Jis ne tik laimėjo visas 7 profesionalias kovas, bet buvo nenugalėtas ir mėgėjų kovose, kur šventė visas 6 pergales. Įdomu tai, kad A.Polizzi šiemet tapo LFA pussunkio svorio kategorijos čempionu, laimėdamas būtent J.Anglicko atlaisvintą diržą. Po tos pergalės amerikietis buvo pakviestas į „Bellator“ ir rugsėjo 11 d. šioje organizacijoje debiutavo pergale prieš „Bellator“ veteraną, buvusį vidutinio svorio kategorijos čempioną Rafaelį Carvalho.

Pagrindinė „Bellator 251“ kova irgi vyks pussunkio svorio kategorijoje. Ten ilgametis UFC kovotojas Corey Andersonas susikaus su jau 44-erių veteranu Melvinu Manhoefu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų