„Liverpool“
1 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Tomo Tumalovičiaus nuotr.

Tomo Tumalovičiaus nuotr.

Antanas Juknevičius daug prisidėjo prie „Astana“ komandos visureigių vairuotojų Aidyno Rakchimbajevo ir Bouržano Isabajevo pasiruošimo Dakaro raliui. Ypač smarkiai „Astana“ komanda ruošėsi lenktynių daliai smėlio kopose. Deja, B.Isabajevas dykumų smėlio taip ir nepasiekė. Nedaug trūko, kad lenktynės būtų pasibaigusios ir pačiam A.Juknevičiui.

B.Isabajevo ekipažas baigė lenktynes, nes automobilis sudegė į jį įdėjus įkaitusį pakeistą ratą. Sportininkai nenukentėjo. B.Isabajevas pasitiko paryčiais į stovyklą grįžusius „Žalvaris – Dakar“ lenktynininkus ir gyvai aptarinėjo tiek jam, tiek Antanui nutikusius įvykius. A.Juknevičius ir Vytautas Obolevičius užtruko apie 8 val. greičio ruože remontuodami sugadintą automobilio reduktorių.

Tačiau A.Rakchimbajevo ekipažas stabiliai laikosi automobilių rikiuotės viršuje. Nors pastarasis sportininkas taip pat neišvengė incidentų antrajame Dakaro greičio ruože, bet pabaigė jį sėkmingai ir trečiąjį greičio ruožą pradeda iš 31-os vietos. Kitas „Astana“ komandos lenktynininkas Artūras Ardavičius, vairuojantis sunkvežimį, yra 23-ioje bendros įskaitos vietoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų