Rostovo stadionas | Instagram.com nuotr

Rostovo stadionas | Instagram.com nuotr

„Rostov“ arenos direktorius Pavelas Gavrikovas buvo atleistas po to, kai žiniasklaidoje pasirodė užvirė skandalas dėl erotinės fotosesijos stadione.

Skandalas kilo, kai nuotraukos buvo nutekintos internete rugsėjo mėnesį: pusnuogės merginos pozavo stadione, kuriame vyko 2018-ųjų pasaulio čempionato rungtynės. Nuotraukos greitai pasklido socialiniuose tinkluose.

Buvo aiškinama, kad vietinė įmonė pateikė užklausą dėl fotosesijos. Buvo teigiama, kad modeliai vilkės maudymosi kostiumėlius ir pozuos tribūnuose.

Fotosesijos kadras | Instagram.com nuotr

Fotosesijos kadras | Instagram.com nuotr

Vėliau paaiškėjo, kad buvo fotografuojama ne tik tribūnose, bet ir pačioje aikštėje... Ir ne su maudymosi kostiumėliais, o vien tik su apatiniais.

Fotosesija virto skandalu, kuomet viena nuotrauka buvo pavadinta pornografine. Pirmasis darbo neteko komercijos direktorius, kuris leido daryti fotosesiją. Po mėnesio darbo vietą prarado ir arenos direktorius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų