„Barcelona“
Rungtynės prasidės 17:15
:
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

  Praėjusį šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC 254“ turnyre UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas (29-0) antrame raunde trikampiu smaugimo veiksmu privertė pasiduoti Justiną Gaethje (22-3) ir paskelbė apie karjeros pabaigą.

Pirmadienį „DC & Helwani“ laidoje kalbėjęs geras Ch.Nurmagomedovo draugas ir UFC komentatorius Danielis Cormier teigė, kad Ch.Nuramgomedovas perėjo iš rankos laužimo į trikampį smaugimą todėl, jog nenorėjo rimtai sužeisti J.Gaethje.

„Jis man sakė, kad žiūrėdamas visos savaitės interviu pamatė, jog Justinas teigė, kad niekada nepasiduos“, – sakė D.Cormier. „Jis galėjo daryti rankos laužimą, tačiau jis visą savaitę girdėjo tik tai, kad Justinas niekada nepasiduoda, o jis nenorėjo jo sužeisti tėvų akivaizdoje. Taigi tuomet jis pradėjo daryti trikampį smaugimą tam, kad jį tiesiog užmigdytų. „Jeigu jis užmigs, atsikels ir viskas bus gerai“, – štai ką jis man pasakė. Tai beprotiška, tiesa? Jis nenorėjo sužeisti Justino. Jis nenorėjo sulaužyti jo rankos. Jeigu Justinas nepasiduotų, tu privalėtum tai padaryti, o jis nenorėjo, kad tai matytų Justino tėvas ir mama“.

32-ejų metų Ch.Nurmagomedovui tai buvo pirmoji ir paskutinė kova po tėvo ir trenerio Abdulmanapo Nurmagomedovo mirties dėl COVID–19 viruso sukeltų komplikacijų. Ch.Nurmagomedovui paskelbus apie karjeros pabaigą, D.Cormier sako, kad vos neapsipylė ašaromis.

„Sėdėdamas prie komentatorių staliuko ir žiūrėdamas, kaip jis sukniubęs narvo viduryje verkia, ir pats buvau beveik pradėjęs verkti“, – sakė D.Cormier.

D.Cormier taip pat teigė, kad nesitiki, jog Ch.Nurmagomedovas pakeis nuomonę ir sugrįš į narvą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų