Marcinas Rozalskis ir Joshas Barnettas | Instagram.com nuotr

Marcinas Rozalskis ir Joshas Barnettas | Instagram.com nuotr

 Lenkijoje surengtas „KSW Genesis 1“ turnyras, kurį vainikavo kova be pirštinių tarp UFC legendos Josho Barnetto ir „žmogaus – grafiti“ sienos Marcino Rozalskio.

Karas narve užvirė nuo pirmojo raundo, kai abu kovotojai „sugėrė“ nemažai galingų smūgių. J.Barnettas gerai darbavosi alkūnėmis, sėkmingai atakavo varžovą smūgiais iš apačios ir pirmojo raundo pabaigoje pasiuntė M.Rozalskį į nokdauną.

Antrajame raunde J.Barnetto pranašumas ėmė ryškėti. Lenkas kažkokiu būdu „išgyveno“ raundą, tačiau jo dešinioji akis stipriai ištino ir nenustojo kraujuoti, todėl į trečiąjį raundą jis nebeišėjo – kova buvo nutraukta, o J.Barnettui įskaityta pergalė techniniu nokautu.

Pilnas kovos įrašas:

42-ejų J.Barnettas MMA narve laimėjo 35 kovas ir patyrė 8 pralaimėjimus. 2002 m. jis tapo UFC sunkiasvorių pasaulio čempionu, o savo diržą prarado dėl steroidų vartojimo. Vėliau jis tapo „Pancrase“ čempionu, pasiekė „Pride“ ir „Strikeforce“ sunkiasvorių turnyrų finalus, tuomet grįžo į UFC ir ten kovėsi iki 2016 m., paskutinėje kovoje nugalėdamas Andrejų Arlovskį.

Taip pat 42-ejų M.Rozalskis MMA narve turi 7 pergales ir 4 nesėkmes. Lenkas karjerą pradėjo nuo kikbokso turnyrų, o vėliau perėjo į MMA ir ilgą laiką kaunasi KSW organizacijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų