Paige Vanzant | Youtube.com nuotr.

Paige Vanzant | Youtube.com nuotr.

 Garsios JAV kovotojos 26-erių Paige VanZant pokštas apgavo bent keliolika jos sekėjų, kurie pervedė pinigus sportininkei, tikėdamiesi gauti nuogų nuotraukų.

„Aš ir Austinas bendravome su savo gerbėjais, iš kurių bent 20 ėmė klausinėti, kodėl nesukuriu savo „OnlyFans“ paskyros. Pasakiau, kad tokiais dalykais neužsiimsiu ir pasakiau, kad jie gali man pervesti pinigus, jei jiems patinka įrašai, kuriuos keliu „instagram“ paskyroje. Buvau labai nustebusi, kai pastebėjau, kad likutis mano sąskaitoje auga. Keliolika žmonių man pervedė pinigus, tikėdamiesi gauti nuogų nuotraukų. Aš atsiprašau jų už nesusipratimą, tai tebuvo kvailas pokštas. Dabartinėje gyvenimo stadijoje „OnlyFans“ paslaugomis tikrai nesinaudosiu ir šią temą galime uždaryti“, - sakė P.VanZant.

Kovotoja pripažino, kad pasijautė nejaukiai, kai jai į sąskaitą pradėjo „plaukti“ pinigai, todėl ji visus surinktus JAV dolerius paaukojo labdarai.

P.VanZant šiemet po pralaimėjimo prieš Amandą Ribas paliko UFC organizaciją. Tuomet amerikietė daugelį nustebino, pasirašydama kontraktą su kovų be pirštinių organizacija BKFC. Kol kas neaišku, kada įvyks P.VanZant debiutas. Anksčiau planuota, kad ji kovos dar šių metų lapkritį, bet dabar kalbama apie 2021 m. vasarį. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų