Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko „UFC 254“ turnyras, kurį vainikavo, ko gero, laukiamiausia 2020 m. kova tarp Chabibo Nurmagomedovo (29-0) ir Justino Gaethje (22-3). Antrajame raunde trikampio smaugimo veiksmu pergalę iškovojęs Ch.Nurmagomedovas paskelbė apie karjeros pabaigą.

Rusijos MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenka prieš kovą tikino, kad Ch.Nurmagomedovas yra kaip niekad arti pralaimėjimo, o po kovos paaiškino, kodėl jo nelaiko geriausiu visų laikų UFC kovotoju.

„Nurmagomedovas spėjo tapti čempionu ir keletą kartų apginti diržą, įrodydamas, kad jis nėra eilinis čempionas. Aišku, vadinti jo geriausiu visų laikų UFC kovotoju negalima. Šitame sporte buvo kovotojų, kurie tapo čempionais skirtingose svorio kategorijose ir kurie apgynė čempiono diržą sunkiasvorių kategorijoje. Chabibas tiesiog yra geras kovotojas“, - rėžė A.Jemeljanenka, kalbėdamas su „Vseprosport“.

Veteranas taip pat patikino, kad Ch.Nurmagomedovo vietoje būtų pasielgęs kitaip: „Jei aš būčiau jo vietoje, taip neskubėčiau priimti sprendimo, gerai viską apgalvočiau, pasikalbėčiau su mama. Buvo galima bent jau pratęsti karjerą iki 30-os kovos ir dar kartą apginti diržą. Man pasirodė, kad jis karjerą baigė per anksti. Kas žino, gal jis dar sugrįš, nes sprendimą priėmė užvaldytas emocijų. Problema ta, kad savo svorio kategorijoje jis neturi savęs vertų varžovų. Chabibas vis dar jaunas, galėtų ne kartą apginti diržą. Labai daug kovotojų, paskelbę karjeros pabaigas, vėliau sugrįždavo. Tas pats Fiodoras yra baigęs karjerą ir vėl grįžęs.“  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų