Kraupus nusikaltimas | Youtube.com nuotr.

Kraupus nusikaltimas | Youtube.com nuotr.

 Rusijos žiniasklaida praneša, kad Dagestane buvo nužudytas buvęs MMA kovotojas 35-erių Šamilis Abdulmuslimovas. Nužudymu yra įtariami Murgamudinas Muradisovas ir jo sūnus, kurie, kaip teigiama, įsivėlė į konfliktą su Š.Abdulmuslimovu.

Vaizdo įraše matyti, kaip M.Muradisovas atvyksta į restoraną su pusiau automatiniu „Saiga-12“ šautuvu, sukurtu Kalašnikovo pagrindu. Restorane jis šovė į buvusį kovotoją, daužė jį ginklu, tačiau nepranešama, ar Š.Abdulmuslimovas mirė vietoje, ar pakeliui į ligoninę.

Abu Muradisovai net nebandė bėgti iš įvykio vietos ir ten buvo sulaikyti policininkų. Kai kurių šaltinių teigimu, konfliktas kilo dėl to, kad Muradisovai ir Š.Abdulmuslimovas nepasidalino žemės, ant kurios buvo pastatytas namas.

MMA narve Š.Abdulmuslimovas kovėsi sunkiasvorių kategorijoje, laimėjo 11 kovų ir patyrė 4 pralaimėjimus. Jis profesionaliai kovėsi nuo 2007 m. iki 2013 m. Garsiausias jo narve sutiktas varžovas buvo Šamilis Abdurachimovas, kuris iki šiol kaunasi UFC.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų