Tony Fergusonas ir Michaelas Chandleris | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Tony Fergusonas ir Michaelas Chandleris | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijoje ilgą laiką dominavęs Chabibas Nurmagomedovas šeštadienį paskelbė apie karjeros pabaigą.

Manoma, kad jau netrukus jis oficialiai atlaisvins pasaulio čempiono diržą, o UFC reikės spręsti dilemą, ką daryti su šia kategorija. Daugkartinis „Bellator“ lengvo svorio kategorijos čempionas Michaelas Chandleris, kuris neseniai persikėlė į UFC, tikina, kad reikėtų surengti mini turnyrą tarp keturių elitinių šios svorio kategorijos kovotojų.

„Kalbėjau apie galimą kovą su Tony Fergusonu sausio mėnesį, be to, Justinas Gaethje sakė, kad nenori ilgos pertraukos ir norėtų kautis jau po 8 savaičių. Aišku, aš esu naujas vyrukas UFC ir negaliu iš karto reikalauti titulinės kovos, bet norėčiau, kad būčiau minimas bent jau tarp pretendentų į tokią kovą. Norėčiau, kad būtų surengtas mini turnyras tarp keturių kovotojų, kurie pretenduotų į pasaulio čempiono diržą. Tai galėtų būti Conoras, Poirier, aš ir Fergusonas. Tai kovotojai, kurie galėtų kovoti dėl pasaulio čempiono diržo. Padarykime tai“, - sakė M.Chandleris.

C.McGregoras ir D.Poirier planuoja susikauti „UFC 257“ turnyre sausio 23 d., tačiau parašai dar nesudėti. M.Chandleris sausį norėtų kautis su T.Fergusonu, bet tokiu atveju „ant ledo“ lieka J.Gaethje, norintis greitai sugrįžti į narvą, todėl neaišku, kokį sprendimą priims UFC.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų