„Barcelona“
Rungtynės prasidės 17:15
:
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko „UFC 254“ turnyras, kurį vainikavo, ko gero, laukiamiausia 2020 m. kova tarp Chabibo Nurmagomedovo (29-0) ir Justino Gaethje (22-3). Antrajame raunde trikampio smaugimo veiksmu pergalę iškovojęs Ch.Nurmagomedovas paskelbė apie karjeros pabaigą.

Neoficialiais duomenimis, Ch.Nurmagomedovas už šią kovą uždirbo mažiausiai 6,09 mln. JAV dolerių. Vien už dalyvavimą turnyre čempionas gavo 6 mln. JAV dolerių, taip pat jis gavo 50 tūkst. JAV dolerių premiją už geriausią vakaro pasirodymą, o dar 40 tūkst. pagal rėmimo sutartį jam išmokėjo „Reebok“.

Ch.Nurmagomedovas, kaip UFC čempionas, taip pat gavo tam tikrą pajamų dalį nuo „pay-per-view“ platformos pardavimų. Tie skaičiai niekada nebūna viešinami, bet galima neabejoti, kad tikrasis Ch.Nurmagomedovo uždarbis gerokai viršys 6 mln. JAV dolerių.

J.Gaethje už kovą gavo 440 tūkst. JAV dolerių. Amerikiečiui buvo sumokėti 400 tūkst. JAV dolerių už dalyvavimą turnyre ir 40 tūkst. – iš „Reebok“.

Svarbią pergalę iškovojęs Robertas Whittakeris susižėrė 385 tūkst. JAV dolerių, o jo varžovas Jaredas Cannonier gavo tik 80 tūkst. JAV dolerių. Toliau pagal uždarbį išsirikiavo Aleksandras Volkovas (165 tūkst.), Magomedas Ankalajevas (127), Casey Kenney (121) ir Stefanas Struve (120). Kitų kovotojų algos neviršijo 100 tūkst. JAV dolerių.

Palyginimui, Ch.Nurmagomedovo uždarbis kone trigubai viršijo bendrą visų kitų 23 turnyro dalyvių uždarbį (2,17 mln. JAV dolerių). Ch.Nurmagomedovas tą pačią garantuotą sumą (6 mln. JAV dolerių) gavo ir už kovą su Dustinu Poirier. Prieš Conorą McGregorą jo garantuotas uždarbis siekė tik 2 mln. JAV dolerių, be to, iš jo dar buvo atimta 0,5 mln. JAV dolerių dėl nesportiško elgesio po kovos. Tiesa, į šias sumas taip pat neįtrauktos pajamos iš „pay-per-view“ platformos pardavimų.

Per karjerą UFC, neįtraukiant „pay-per-view“ pajamų, Ch.Nurmagomedovas uždirbo 14,77 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (26)
Registruoti
Anoniminiai (26)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų