Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Turino „Juventus“ puolėjas Cristiano Ronaldo iki šiol nepasveiko nuo koronaviruso ir likus dviem dienoms iki Čempionų lygos rungtynių su „Barcelona“ išgirdo, kad testo rezultatas yra teigiamas. Portugalas užsikrėte koronavirusu, kuomet buvo kartu su savo šalies rinktine, tačiau atskrido saviizoliuotis į Turiną taip „apeidamas“ Italijos suvaržymus. Šalies sporto ministras jau pareiškė, kad dėl šio atvejo yra pradėtas tyrimas.

Pasak Italijos sporto ministro Vincenzo Spadafora, žaidėjas pažeidė koronaviruso protokolą.

Ronaldo savo valia paliko „Juventus“ burbulą po neįvykusių „Serie A“ rungtynių su „Napoli“. Dėl koronavirusų atvejų komandos personale Turino komanda išvyko izoliuotis į viešbutį, tačiau Portugalijos rinktinės kapitonas atsisveikino su komanda negavęs tam leidimo. Pagal taisykles visi žaidėjai privalėjo sulaukti trijų neigiamų koronaviruso testo rezultatų, bet Ronaldo išvyko po antrojo – susipyko su komandos vadovais ir tranzitu per Turiną išvyko į rinktinės stovyklą.

Futbolininkas sužaidė rungtynes su Prancūzija, o prieš Tautų lygos susitikimą su Švediją sulaukė teigiamo koronaviruso testo rezultato. Jis buvo izoliuotas nuo kitų rinktinės žaidėjų, kurių testų rezultatai buvo neigiami. Taip ir lieka neaišku, kur ir kaip virusas pričiupo penkių „Auksinių kamuolių“ savininką. Ligos simptomų Ronaldo nejaučia ir jis vis dar tikisi žaisti artimiausiose Čempionų lygos rungtynėse.

Futbolo žvaigždė buvo atskraidintas į Turiną specialiu lėktuvu, kur žaidėjas tęsia saviizoliaciją – oro uoste jis buvo persodintas į greitosios pagalbos automobilį ir nugabentas namo.

Ronaldo elgesys supykdė Italijos sporto ministrą – jau kelis kartus politikas sukritikavo futbolininką viešai. „Manau, kad jis pažeidė protokolą, kai išvyko į Portugaliją. Sugrįžimas į Italiją – taip pat yra pažeidimas. Tai padaryti jis galėjo tik gavęs specialų leidimą“, – teigė ministras.

Į tai sureagavo ir pats futbolininkas.

„Aš nepažeidžiau jokio protokolo – tai melas, – teigė futbolininkas. – Iš Portugalijos grįžau, nes laikėmės visų saugumo taisyklių. Į Italiją grįžau specialiuoju transportu ir su niekuo nekontaktavau, netgi Turine“.

Šis sportininko atsakymas dar labiau supykdė politiką: „Nesvarbu, koks jis geras futbolininkas. Tai neleidžia jam negerbti institucijų nurodymų“.

Futbolininko pasiteisinimai neįtikino, todėl buvo pradėtas tyrimas. „Cristiano nesilaikė protokolo, todėl prokuratūra pradėjo tyrimą. Virusas mus išmokė, kad niekam išimtys neturi būti taikomos“, – sakė V.Spadafora.

Kol kas nėra aišku, kad gresia Ronaldo, kadangi panašių tyrimų dar nėra buvę. Tačiau pavyzdžiu čia gali pasitarnauti Lukos Jovičiaus byla Serbijoje, kuomet futbolininkas pažeidė karantino taisykles. Tai jis padarė Ispanijoje ir Serbijoje. L.Jovičius jau susimokėjo tūkstantinę baudą, tačiau Serbijoje jam gali grėsti ir reali laisvės atėmimo bausmė.

Tačiau kuo baigsis Ronaldo tyrimas – tikrai neaišku. Žaidėjas dabar yra užsidaręs savo namuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų