„Leeds“
88 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

  Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC 254“ turnyre UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas (29-0) antrame raunde trikampiu smaugimo veiksmu privertė pasiduoti Justiną Gaethje (22-3) ir paskelbė apie karjeros pabaigą.

Po pergalės Ch.Nurmagomedovas atsiklaupė narvo viduryje ir nesulaikė ašarų. Prie verkiančio Ch.Nurmagomedovo netrukus suskubo po pavėluoto teisėjo sprendimo nutraukti kovą atsigavęs J.Gaethje, kuris išreiškė užuojautą varžovui dėl tėvo netekties.

Ch.Nurmagomedovas po kovos kalbėjo tik narvo viduryje, kai pranešė apie karjeros pabaigą. Vėliau čempionas nedalyvavo nei spaudos konferencijoje, nei kalbėjosi su ESPN žurnalistais.

Tuo tarpu J.Gaethje trumpai kalbėjo narve, o vėliau pabendravo ir su ESPN žurnaliste Megan Olivi, kur apžvelgė savo pasirodymą prieš Ch.Nuramgomedovą.

J.Gaethje pagal du teisėjus iš trijų laimėjo pirmąjį raundą. Ch.Nurmagomedovui tai buvo vos antrasis pralaimėtas raundas UFC karjeroje, per kurią jis įveikė 13 kovotojų.

J.Gaethje mano, kad jis privertė Ch.Nurmagomedovą jaustis nepatogiai ir džiaugėsi tuo, kad padarė jam žalos.

„Tai skaudina ir nemalonu“, – sakė J.Gaethje. „Tai labai emocinga. Aš pridariau jam bėdų. Nepadariau tiek daug smūgių į kojas, kad jis negalėtų vaikščioti, bet jis šlubuos. Šlubuos kitas tris savaites. Tuo nereikėtų didžiuotis, nes pralaimėjau, tačiau aš jaučiausi gyvas.. Jaučiuosi puikiai. Tikiu, kad padariau didelį darbą jį žalojant. Laikiau atstumą, kontroliavau distanciją, buvau grėsmingas ir padariau žalos. Žinau, kad jis buvo blogoje pozicijoje. Net jeigu ne, jis padarė tai, ką turėjo padaryti – parvertė mane ant žemės. Jis yra labai stiprus. Žinojau, kad jis bandys mane parversti. Buvau susitelkęs ir žinau, kad padariau gerą darbą kontroliuodamas distanciją. Bet vėlgi, tai penkių raundų kova. Privalau būti geresnis parteryje.

Man labai patinka smūgiavimas aš myliu kovas, tačiau tam, kad būtum geriausias pasaulyje, privalai būti geras visur. Jis buvo geresnis graplinge ir tai yra dalykas, į kurį dabar turėčiau būti susitelkęs“.

Pralaimėtas pirmasis raundas Ch.Nuramgomedovui galėjo būti susijęs su problemomis prieš kovą. Kaip vėliau atskleidė UFC prezidentas Dana White‘as, Ch.Nurmagomedovas turėjo pėdos traumą, o vėliau paaiškėjo, kad rugsėjo viduryje dar buvo pasigavęs ir ūminę virusinę infekciją.

Sprendžiant iš „instagram“ socialiniame tinkle pasidalinto Ch.Nurmagomedovo komandos nario Zubairo Tuchugovo vaizdo įrašo, čempionui išties gerokai skauda koją ir jis eidamas link sraigtasparnio šlubavo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų