„Cbet“
II kėlinys, 1 min.
19
:
24
Atsinaujins po sek
„Rytas“
Greenas | Scanpix nuotr.

Greenas | Scanpix nuotr.

Los Andželo „Lakers“ veteranas Danny Greenas įsitikinęs, kad dabartinę sudėtį išlaikyti nebus lengva.

„Tai bus tikrai sunku, nes daug žaidėjų taps laisvaisiais agentais, tokių bus apie dešimt. Bus sunku visus susigrąžinti ir sudaryti naujus kontraktus.

Tačiau jeigu komanda susigrąžins Davisą, jis sudarys komandos stuburą su Jamesu. Tada aplink juos daug ko nereikia“, – sakė krepšininkas.

„Lakers“ žvaigždė Anthony Davisas su komanda planuoja pasirašyti naują kontraktą.

Pats D.Greenas su „Lakers“ turi dar vienerių metų trukmės kontraktą ir jis tiki, kad komanda kitais metais galės pakartoti pergalingą žygį.

„Tikrai tikiu, kad mes galime laimėti dar vieną titulą“, – kalbėjo atletas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“
03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool