Greenas | Scanpix nuotr.

Greenas | Scanpix nuotr.

Los Andželo „Lakers“ veteranas Danny Greenas įsitikinęs, kad dabartinę sudėtį išlaikyti nebus lengva.

„Tai bus tikrai sunku, nes daug žaidėjų taps laisvaisiais agentais, tokių bus apie dešimt. Bus sunku visus susigrąžinti ir sudaryti naujus kontraktus.

Tačiau jeigu komanda susigrąžins Davisą, jis sudarys komandos stuburą su Jamesu. Tada aplink juos daug ko nereikia“, – sakė krepšininkas.

„Lakers“ žvaigždė Anthony Davisas su komanda planuoja pasirašyti naują kontraktą.

Pats D.Greenas su „Lakers“ turi dar vienerių metų trukmės kontraktą ir jis tiki, kad komanda kitais metais galės pakartoti pergalingą žygį.

„Tikrai tikiu, kad mes galime laimėti dar vieną titulą“, – kalbėjo atletas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 11-29 Southampton 16 : 00 Manchester United
Sek 11-29 Chelsea 18 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 11-29 Arsenal 21 : 15 Wolverhampton …
Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa