Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

  Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC 254“ turnyre UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas (29-0) antrame raunde trikampiu smaugimo veiksmu privertė pasiduoti Justiną Gaethje (22-3) ir paskelbė apie karjeros pabaigą.

Tai buvo trečioji sėkminga Ch.Nurmagomedovo titulo gynyba karjeroje, tačiau kaip paaiškėjo vėliau, jis pirmą kartą turėjo tokią tragišką pasiruošimo stovyklą.

Neskaitant net to, kad liepos mėn. Ch.Nurmagomedovas turėjo susitaikyti su tėvo netektimi, kaip atskleidė UFC prezidentas Dana White‘as, čempionas treniruočių stovykloje patyrė pėdos lūžį

„Žinant, ką jis patyrė, mes galime džiaugtis, kad šiandien jis apskritai kovėsi. Girdėjau, kad jis susilaužė koją dar prieš kovą ir gulėjo ligoninėje prieš 3 savaites. Man jo treneriai sakė, kad jis susilaužė pėdą ar du pirštus, tiksliai nepamenu. Jis niekam to nesakė. Tai vienas tvirčiausių žmonių planetoje ir neabejotinai numeris vienas „pound for pound“ reitinge. Reikia pradėti apie jį kalbėti kaip apie galbūt geriausią visų laikų kovotoją“, – sakė D.White‘as.

Vėliau paaiškėjo, kad Ch.Nurmagomedovas turėjo ir daugiau problemų. Kaip teigė jo treneris Javieras Mendezas, Ch.Nurmagomedovas dviem savaitėms buvo iškritęs dėl kiaulytės.

„Prieš jam susilaužant kojos pirštą, Chabibas sirgo kiaulyte. Treneris Javieras Mendezas man pasakė, kad tai buvo blogiausia treniruočių stovykla, kokią tik jie yra turėję. Jis buvo iškritęs dviem savaitėms maždaug rugsėjo viduryje“, – atskleidė Kevinas Iole‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų