„Barcelona“
Rungtynės prasidės 17:15
:
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

  Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC 254“ turnyre UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas (29-0) antrame raunde trikampiu smaugimo veiksmu privertė pasiduoti Justiną Gaethje (22-3) ir paskelbė apie karjeros pabaigą.

Po pralaimėjimo J.Gaethje nebuvo labai blogos nuotaikos ir neliejo ašarų. Anaiptol, kovotojas prakalbo, kad norėtų kuo greičiau sugrįžti į narvą.

„Jaučiuosi gyvas, todėl čia aš ir atėjau“, – narve po pralaimėjimo sakė J.Gaethje. „Mano endorfinai atsileido. Chabibas padarė tai, ką turėjo padaryti. Jis leido savo tėvui juo didžiuotis. Aš kovoju dėl gyvenimo, o geriausias dalykas yra būti užsmaugtam, nes tai nepadaro jokios žalos tavo sveikatai. Sakiau, kad man liko penki karai, o nuo tada, kai tai pasakiau, neturėjau nei vieno. Noriu sugrįžti po šešių-aštuonių savaičių ir vėl kovoti“.

Vėliau J.Gaethje kalbino „BT Sport“ televizija, kurioje jis atskleidė, ką po kovos pasakė Ch.Nurmagomedovui.

„Pasakiau, kad neturėjau progos išreikšti užuojautos dėl tėvo netekties ir kad jis leidžia jam didžiuotis juo“, – sakė J.Gaethje. „Dabar skaudu dėl pralaimėjimo, man reikia sugrįžti namo ir su tuo susitvarkyti pačiam, nes į narvą tu taip pat žengti vienas. Tikiuosi, kad žengdamas į narvą priverčiau žmones didžiuotis manimi ir dabar laikas judėti toliau“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų