Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Šį vakarą Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko „UFC 254“ turnyras, kurį vainikavo, ko gero, laukiamiausia 2020 m. kova tarp Chabibo Nurmagomedovo (29-0) ir Justino Gaethje (22-3). Antrajame raunde trikampio smaugimo veiksmu pergalę iškovojęs Ch.Nurmagomedovas paskelbė apie karjeros pabaigą.

„Žvalgyba truko porą minučių, o tada prasidėjo veiksmas. Spaudimas, kurį atlieka Chabibas, yra neįtikėtinas. Jam nerūpėjo Gaethje smūgių jėgą, jis tiesiog ėjo į priekį. Galvojau, kad jau pirmajame raunde viską užbaigs rankos laužimu. Antrajame raunde jis tęsė tą patį spaudimą, užfiksavo skausmingą veiksmą ir jį „užsmaugė“. Neįtikėtina“, - spaudos konferencijoje kalbėjo UFC prezidentas Dana White‘as.

UFC prezidentas taip pat atskleidė čempiono paslaptį: „Žinant, ką jis patyrė, mes galime džiaugtis, kad šiandien jis apskritai kovėsi. Girdėjau, kad jis susilaužė koją dar prieš kovą ir gulėjo ligoninėje prieš 3 savaites. Man jo treneriai sakė, kad jis susilaužė pėdą ar du pirštus, tiksliai nepamenu. Jis niekam to nesakė. Tai vienas tvirčiausių žmonių planetoje ir neabejotinai numeris vienas „pound for pound“ reitinge. Reikia pradėti apie jį kalbėti kaip apie galbūt geriausią visų laikų kovotoją.“

D.White‘as nesiruošia iš karto perkalbinėti Ch.Nurmagomedovo. Jis žada suteikti čempionui laiko poilsiui, kad jis atsigautų psichologiškai ir jei kada norės grįžti, jam durys visada bus atviros. Visgi, D.White‘as pažymėjo, kad tiki Ch.Nurmagomedovo išsakytais žodžiais apie karjeros pabaigą.

UFC prezidentas pridėjo, kad pergalę šeštadienį iškovojęs Robertas Whittakeris turėtų tapti kitu Israelio Adesanyos varžovu. D.White‘as taip pat neatskleidė, ar sausio mėnesį Conoras McGregoras bei Dustinas Poirier susikaus dėl Ch.Nurmagomedovo atlaisvinto diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų