Robertas Whittakeris | „Stop“ kadras

Robertas Whittakeris | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC 254“ turnyre buvęs pretendentas į UFC vidutinio svorio kategorijos čempiono titulą Robertas Whittakeris įrodė pranašumą prieš Jaredą Cannonier ir šventė pergalę vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28).

Po vieno iš J.Cannonier kojos smūgio R.Whittakeris raundo pradžioje krito, tačiau greitai atsistojo ir neptyrė daugiau žalos. Po šio epizodo R.Whittakerio puolimas tapo efektyvesnis ir šiek tiek išmušė J.Cannonier iš vėžių, tačiau pirmasis raundas baigėsi be didesnio vieno ar kito kovotojo pranašumo.

J.Cannonier gerokai lenkė varžovą pagal kojų smūgius ir dažniausiai atakavo į kairį jo kelį, tuo tarpu R.Whittakeris dažniau atakavo į veidą.

Trečiojo raundo pradžioje R.Whittakeris pataikė fantastišką smūgį, po kurio J.Cannonier prarado pusiausvyrą ir krito, tačiau nors R.Whittakeris puolė smūgių kruša, tačiau J.Cannonier sugebėjo apsiginti ir dar pratęsti kovą.

Neįtikėtiną ištvermę pademonstavęs J.Cannonier dar sugebėjo ne tik pratęsti kovą, tačiau ir likus maždaug 40 sekundžių atliko gana pavojingą smūgį, po kurio R.Whittakeris šiek tiek susvyravo. Visgi neabejotiną pranašumą turėjęs R.Whittakeris sėkmingai užbaigė kovą ir buvo teisėjų buvo paskelbtas nugalėtoju.

Po kovos R.Whittakeris ir J.Cannonier apsikeitė pagiriamaisiais žodžiais. R.Whittakeris sakė esąs pastenkintas savo pasirodymu ir parodė pagarbą J.Cannonier, tačiau susilaikė nuo iššūkio metimo čempionui I.Adesanya.

J.Cannonier tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų iš eilės pergalių, tuo tarpu R.Whittakeriui tai buvo antroji pergalė iš eilės po pralaimėjimo čempionui Israeliui Adesanya.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų