Mateuszas Kieliszkowskis | Youtube.com nuotr.

Mateuszas Kieliszkowskis | Youtube.com nuotr.

 Dėl koronaviruso pandemijos į lapkričio 11-15 dienomis nukeltas 2020 m. pasaulio galiūnų čempionatas bus surengtas Floridos valstijoje ir vyks be žiūrovų. Penktadienį buvo paskelbti 25 sportininkai, kurie ruošiasi startuoti čempionate.

Žinoma, šis sąrašas dar nėra galutinis ir bet kada gali pasikeisti dėl naujų kelionių apribojimų ar koronaviruso atvejų. Deja, dabartiniame sąraše nėra nė vieno Lietuvos atstovo.

Net po 7 sportininkus į čempionatą deleguos JAV ir Didžioji Britanija. Iš jų išsiskiria keturiskart pasaulio čempionas Brianas Shaw ir dar keturi praėjusių metų pasaulio čempionato finalo dalyviai – Luke‘as ir Tomas Stoltmanai, Trey Mitchellas bei Adamas Bishopas.

Čempionatą praleis praėjusių metų nugalėtojas latvių kilmės amerikietis Martinas Licis, todėl favoritu veikiausiai bus vadinamas lenkas Mateuszas Kieliszkowskis. Jis tiek 2018 m., tiek 2019 m. laimėjo pasaulio čempionato sidabrą. Į Floridą žada atvykti ir pernai ketvirtą vietą užėmęs kanadietis Jeanas-Francois Caronas bei finale dalyvavęs kartvelas Konstantinas Janašija.

Baltijos šalys turės du savo atstovus – atvyks dažnai Lietuvoje viešintis latvis Aivars Šmaukstelis bei estas Ervinas Tootsas. Rusijai atstovaus tik veteranas Michailas Šivliakovas, neseniai atkėlęs 436 kg štangą ir pagerinęs savo amžiaus grupės planetos rekordą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų