„Barcelona“
1 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Conoras McGregoras ir Chabibas Nurmagomedovas | „Twitter“ nuotr.

Conoras McGregoras ir Chabibas Nurmagomedovas | „Twitter“ nuotr.

 Conoras McGregoras, vis labiau artėjant Chabibo Nurmagomedovo kovai su Justinu Gaethje, niekaip negali pamiršti savo akistatos su dagestaniečiu. Savo „twitter“ paskyroje C.McGregoras pasidalino vaizdo įrašu, kaip kovoje su Ch.Nurmagomedovo atliko neleistiną spyrį, keliu pataikęs į parteryje buvusio varžovo galvą.

„Taip, kelis į akiduobę iš šios pozicijos buvo nelegalus, bet tai buvo gražus spyris. Niekada anksčiau nematytas spyris, kaip ir daugelis mano atakų. Šitas spyris neturėtų būti nelegalus. Jis turėtų būti įšventintas. Tokioje padėtyje viskas turėtų būti leidžiama, išskyrus įdūrimus į akį ir įkandimus“, - rašė C.McGregoras.

Airio sugrįžimo į UFC narvą tikimasi kitų metų pradžioje, kai planuojama jo kova su Dustinu Poirier. Tiesa, vis dar nesutariama dėl poros dalykų – neaišku, ar pavyks kovą surengti Teksaso stadione, taip pat neaišku, kokioje svorio kategorijoje vyks kova.

C.McGregoro treneris Johnas Kavanagh norėtų, kad kova vyktų pusvidutinio svorio kategorijoje, sprendžiant iš naujausių airio nuotraukų jis irgi ruošiasi kovai aukštesnėje svorio kategorijoje, tačiau Ch.Nurmagomedovas minėjo, kad tokiu atveju pergalė C.McGregoro arba D.Poirier nepaverstų kitu eilėje į kovą dėl lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų