„Leeds“
73 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 MMA žvaigždei Conorui McGregorui išreiškus nuomonę apie blogą „Bellator“ testavimą dėl draudžiamų preparatų, diskusiją su juo pradėjo šiuo metu laisvasis agentas, sunkiasvoris Fabricio Werdumas.

Skirtingai nei UFC organizacija, kuri be sportinių komisijų turi ir USADA testavimą, „Bellator“ remiasi tik vietinėmis, pagal turnyrų vietą priskirtomis komisijomis.

C.McGregoras mano, kad „Bellator“ turėtų žengti žingsnį į priekį ir pasiekti UFC lygį bei įtraukti trečiąsias šalis testavimui.

Buvęs dviejų skirtingų UFC svorio kategorijų čempionas atrašė į savo auklėtinės Sinaed Kavanagh žinutę, kuri kovoja „Bellator“ organizacijoje ir teigė, kad prieš kovą „be COVID-19 testo, kovotojai turėtų atlikti ir draudžiamų preparatų testus“.

„Beprotiška, kai pagalvoji, kad „Bellator“ vis dar neturi draudžiamų preparatų testavimo sistemos. Jie gerokai vėluoja neturėdami nepriklausomų testuotojų, kad švarūs sportininkai būtų saugūs“, – rašė C.McGregoras.

F.Werdumas šiuo metu derasi dėl kovos su MMA legenda Fiodoru Jemeljanenka, kuris kovoja „Bellator“ organizacijoje. F.Werdumas nebuvo patenkintas tuo, ką rašė C.McGregoras ir nusprendė jam atsakyti.

„Nevykėliai visada bandys rasti pasitiesinimų. Čempionai dirba labai sunkiai ir nesiblaško dėl skruzdėlių. Cris Cyborg yra gyva legenda, C.McGregoras – „filha-da-puta“ (portugališkai močkrušys“).

Po šio įrašo užsimezgė dar aktyvesnis C.McGregoro ir F.Werdumo susirašinėjimas.

„Aš visiškai neminėjau Cris ir tai neturi nieko bendro su ja. Tai yra prašymas vienai iš didžiausių organizacijų atnaujinti savo testavimo programą, nes šiuo momentu jos visiškai nėra. Tai yra pavojingas verslas ir šiame lygyje laikytis atsainaus požiūrio yra neteisinga“, – rašė C.McGregoras. „Tiesą sakant palaukite! Ar tu tik nesi diskvalifikuotas už steroidų vartojimą? Ir ar tavo bausmė nėra sumažinta už kitų žmonių skundimą? Ar tu tik neseniai nepasirašei sutarties su organizacija, apie kurią kalbu? Vyruti, eik velniop. Viešpatie, koks tai verslas“.

„Linksmas dalykas tas, kad mergina, kovojanti svorio kategorijoje iki 145 svarų ir treniruojasi jūsų sporto salėje, Sinaed Kavanagh, pasidalino žinute apie testavimą po to, kai Cyborg ją įveikė. Kodėl jūs žiūrite atgal?“, – rašė F.Werdumas.

„Jos niekada nesikovė. Aš treniruoju Sinaed, esu Cris vadybininkas. Abi jos nepaprastai gabios karės. Bet tai ne apie jas ir ne apie bet kokį kitą kovotoją. Tai apie organizaciją, kuri yra viena iš didžiausių, ir jos kilimą aukštyn“, – atrašė C.McGregoras.

„Alkoholikas ir kokaino vartotojas neturėtų jaudintis apie testavimą. Scottas Cokeris („Bellator prezidentas, – aut .past.) visada padaro gerą darbą“, – pokalbį užbaigė F.Werdumas.

Primename, kad F.Werdumas buvo diskvalifikuotas dvejiems metams po to, kai jo šlapimo testas parodė, jog jis vartojo draudžiamus preparatus prieš Maskvoje turėjusią įvykti UFC kovą su Aleksejumi Oleiniku. F.Werdumas vėliau paliko USADA testavimo programą, todėl jo diskvalifikacija dar prailgėjo ir turėjo baigtis 2021 m. vasario 2–ą, tačiau vėliau, dėl F.Werdumo „suteiktos didelės pagalbos“ buvo sumažinta ir baigėsi 2020 m. balandžio 1-ą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų