Chamzatas Čimajevas ir Dana White'as | Instagram.com nuotr

Chamzatas Čimajevas ir Dana White'as | Instagram.com nuotr

 Iš UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitingo pašalintas 29-erių metų britas Leonas Edwardsas (18-3) ir naujoji organizacijos žvaigždė Chamzatas Čimajevas (9-0) užbaigė derybas dėl tarpusavio kovos.

L.Edwardsas nekovojo nuo 2019 m. liepos mėnesio, o UFC jam siūlė kovas su Kamaru Usmanu, Colby Covingtonu, Geoffu Nealu ir tuo pačiu Ch.Čimajevu.

Kadangi L.Edardsas visų kovų atsisakė, tai įsiutino UFC, kurie nusprendė išbraukti britą iš UFC reitingo.

Toks organizacijos vadovų sprendimas pagaliau atkreipė L.Edwardso dėmesį. Jis „twitter“ tinkle staiga pakeitė toną ir metė iššūkį tam pačiam Ch.Čimajevui.

„Aš vis dar reitinge. Velniop visą tą neaktyvumą, nesikoviau tik todėl, kad visi vadinamieji elitiniai kovotojai atsisakė kautis prieš mane. Chamzatai, nori kovoti?“, - rašė L.Edwardsas, o Ch.Čimajevas netrukus priėmė brito pasiūlymą.

Penktadienį „The Jim Rowe Show“ laidoje pasirodęs UFC prezidentas Dana White‘as patvirtino, kad L.Edardsas ir Ch.Čimajevas tikrai susikaus narve, nors kovos data dar nėra oficialiai patvirtinta.

ESPN pranešė, kad kova turėtų įvykti gruodžio 19-ą dieną Las Vegase.

„mes tik ketvirtadienį pasiekėme susitarimą tarp L.Edwardso ir Ch.Čimajevo“, – sakė D.White‘as. „Jie kovos ir tai bus puiki kova. Dabar Ch.Čimajevas gali nustoti ieškoti varžovo ir visus kviesti į kovą „Twitter“ tinkle. Jis jau turi priešininką“.

Ch.Čimajevas nuo liepos mėnesio iškovojo 3 pergales – pribaigė Johną Phillipsą, Rhysą McKee ir per 17 sekundžių nokautavo Gerladą Meerschaertą.

Tai bus rimčiausias išbandymas Ch.Čimajevui, o pasak D.White‘o, jeigu jis iškovotų pergalę prieš L.Edwardsą, tai pakeltų jį į visai kitą lygį.

„Šis vaikinas prieš pirmą savo kovą UFC organizacijoje turėjo 30 tūkst. sekėjų. Dabar jis turi beveik milijoną“, – sakė D.White‘as. „Jis yra vienos kovos atstumu nuo to, kad būtų didžiulė žvaigždė. Jeigu jis įveiks L.Edwardsą, jis taps didžiule UFC žvaigžde“.

D.White‘o taip pat buvo paklausta, ar Ch.Čimajevas yra „piktesnė Chabibo Nurmagomedovo versija“?

„Jis mielas vyrukas, tačiau aš sakyčiau, kad jis yra labai pasitikinti savimi Chabibo versija“, – sakė D.White‘as. „Jis nori kovoti su visais ir jam nesvarbu kokia tai svorio kategorija, jis gali kilti per vieną ar dvi svorio kategorijas. Kai esi kovų mėgėjas, tokie vyrukai būna linksmi. Tu myli tokius, kurie nori tapti geriausiais pasaulyje keliose skirtingose svorio kategorijose arba esi tas, kuris nori pamatyti, kaip jis pralaimi. Tai yra gerai vienaip ar kitaip“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų