„Kauno Žalgiris“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 36-erių amerikietis Tony Fergusonas ilgą laiką tikėjosi dalyvauti „UFC 254“ turnyre ir susikauti su Dustinu Poirier, bet pastarasis buvo nepatenkintas jam siūlomu uždarbiu, pasitraukė iš derybų, o tada paskelbė sutinkantis kautis su Conoru McGregoru. T.Fergusonas tokiu būdu liko „ant ledo“ ir vis dar nežino, kada grįš ir kas bus jo varžovas.

„Turėjau kovoti šį savaitgalį. Aš ir jaučiuosi taip, tarsi turėčiau netrukus kautis, tarsi tuoj vyktų svėrimai. Kūnas nesupranta, kai tavo kovą atšaukia. Matydamas, kaip Dustinas pasidavė Conoro pinigų įtakai, supratau, kad jis net nenorėjo kovoti su manimi, nors pagal reitingus mūsų kova buvo logiškiausias ėjimas. Conoras apskritai yra neaktyvus kovotojas ir jau ilgą laiką yra sustabdęs karjerą. Aš gelbėju UFC tada, kai visi atsisako kovų. Conoras laksto su uodega tarp kojų, Chabibas daro tą patį, ieškodamas saldainių, o aš imuosi rimtų darbų. Kas kitas gelbėdavo UFC, jei meksikietis iš Mičigano, pavarde Fergusonas? Aš tik noriu kam nors išspardyti užpakalį“, - aiškino T.Fergusonas.

Amerikietis dar kartą pažymėjo, kad D.Poirier pasielgė šlykščiai, priimdamas C.McGregoro „kyšį“: „Jie abu yra kalės, kurios nori pagraibyti viena kitai užpakalį. Su manimi taip nepažaistumėte. Čia visai kitas lygis. Dustinas pasiima Conoro „kyšį“ ir aiškina, kad už tuos pinigus atidarys savo akademiją. Tai nieko vertas pasiteisinimas. Galėjai taupyti pinigus arba juos investuoti ir jau seniausiai būtum atsidaręs tą akademiją, juk tiek metų kauniesi UFC.“

T.Fergusonas netgi galvoja pasirodyti Chaelio Sonneno graplingo organizacijoje „Submission Underground“, kur norėtų susikauti su pačiu Georgesu St-Pierre‘u.

„Galėtume padaryti tai su GSP gruodį. Aš tiesiog noriu varžytis. Galiu dalyvauti ir imtynių kovoje, nes trokštu išlikti aktyvus. Gal man pereiti į beisbolą? Girdėjau, kad tuoj prasidės treniruočių stovyklos“, - juokavo T.Fergusonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų