Kairys | BNS nuotr.

Kairys | BNS nuotr.

Vilniaus „Ryto“ treneris Donaldas Kairys virtualioje surengtoje spaudos konferencijoje apžvelgė artėjančią LKL kovą prieš Kauno „Žalgirio“ komandą.

Specialistas suabejojo, ar būsimi varžovai turi pranašumą prieš „Ryto“ komandą.

„Tai yra Eurolygos komanda, gerinanti žaidimą rungtynės po rungtynių, pakankamai disciplinuota puolime ir gynyboje.

Sunku kalbėti, ar tas pranašumas išvis yra ar bus. Yra žaidėjai šiek tiek drąsesni, laisvesni, greičiau meta, neturėdami pranašumo, kaip įpratome matyti praėjusiame „Žalgiryje“, – sakė D.Kairys.

„Ryto“ komanda iki šių rungtynių turės net aštuonias laisvas dienas ir D.Kairys mano, kad jos bus išnaudotos produktyviai.

„Manau, kad pakankamai gerai dirbome, ir taktiškai, ir fiziškai, gavome papildomą poilsio dieną. Turėtume būti švieži ir energingi“, – kalbėjo jis.

Sostinės komandai artėjančiame mače nepadės traumuotas Martynas Echodas ir prie klubo dar neprisijungęs Maurice’as Ndouras. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United