Pavelas Mamajevas ir Aleksandras Kokorinas | Scanpix nuotr.

Pavelas Mamajevas ir Aleksandras Kokorinas | Scanpix nuotr.

 Du buvę Rusijos rinktinės nariai Aleksandras Kokorinas ir Pavelas Mamajevas pernai buvo anksčiau laiko paleisti iš kalėjimo, kuriame praleido beveik pusmetį. Abu futbolininkai buvo įkalinti 2019 m. gegužę, kadangi 2018-ųjų spalį brutaliai užpuolė ir sumušė Rusijos prekybos ministerijos darbuotoją bei vairuotoją. A.Kokorinui buvo paskirta 18 mėnesių kalėjimo bausmė, o jo bendrui P.Mamajevui – 17 mėnesių.

Dabar abu futbolininkai atnaujino karjeras. A.Kokorinas žibėjo „Sochi“ klube ir jau persikėlė į Maskvos „Spartak“, o P.Mamajevas gina „Rostov“ garbę. A.Kokorinas tikina, kad jie abu daug pasimokė iš šios istorijos.

„Jau viską išanalizavome. Supratome, kad problema ne ta, jog mes kartu su Paša leidžiame laiką. Problemos prasideda tada, kai mes su juo išgeriame. Mums negalima gerti. Paša dabar apskritai atsisakė alkoholio. Dabar, kai susitinkame, viskas vyksta normaliai“, - sakė A.Kokorinas, kalbėdamas su „PeopleTalk TV“.

Rusas trumpą laiką kalėjime palygino su armija: „Ar sutikčiau, kad praradau metus gyvenimo? Tai kaip armija, tik kiek žiauriau. Tam, kad ateitum į protą, gali truputį pabūti kalėjime. Man tai netgi kažkiek išėjo į naudą. Aišku, jei padarai rimtą nusikaltimą ir ilgam atsisėdi, tada nėra net kalbų apie pliusus. Mums pasisekė, kad esame įžymūs žmonės, todėl kalėjime bijojo su mumis elgtis nederamai. Kolonijos vadovas yra didelis Maskvos „Dinamo“ gerbėjas, todėl mums sudarė neblogas sąlygas. Galėjome treniruotis, 3 valandas per dieną žaisdavome futbolą, viskas buvo gerai. Per laiką kalėjime gavau gal 6 tūkstančius laiškų. Visus juos perskaičiau, per 3-4 valandas atsakydavau į 300 laiškų.“

Visą pokalbį su futbolininku rasite paspaudę ČIA.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų