Arūnas Balžekas | Organizatorių nuotr.

Arūnas Balžekas | Organizatorių nuotr.

 Kai trečiadienį Vyriausybė pritarė sprendimui keisti vaikų lankymo ugdymo įstaigose tvarką ir neformalaus vaikų švietimo organizavimą, daugelis šalies būrelių, sporto mokyklų ar akademijų liko nežinioje. Tenisas ne išimtis. Juolab, kad ši sporto šaka, anot Balžeko teniso akademijos vadovo Arūno Balžeko, neturi visiškai jokio užnagario.

„Apie kokį užnugarį galima kalbėti, kai esame visiškai neveiksnios federacijos dalis? Klubai yra palikti likimo valiai. Maždaug, kaip norite, taip ir gyvenkite – čia jūsų reikalas. Galbūt ir taip, tačiau kam tada esate reikalingi jūs, ponai iš teniso sąjungos?

Po konferencinio pokalbio su Lietuvos Respublikos Švietimo, Mokslo ir Sporto Ministerijos viceministre Kornelija Tiesnesyte, tapo aišku, kad veikla tęsiasi. Kadangi esame laisvalaikio, sporto aukšto meistriškumo organizacija, niekas nestoja. Tačiau kas toliau? Kiek žmonių gali aikštelėje? Kokie reikalavimai? Ir panašiai.

Juk dabar yra ta kritinė situacija, kai Lietuvos teniso sąjunga galėtų pakelti savo kartelę. Juk reikia nedaug – sukviesti klubus ir išdėstyti, kas, kaip ir kodėl? Vietoje to – tyla, tyla ir darsyk tyla.

Ponai, sakykite, jei nesugebate padaryti tokių elementarių dalykų, kam jūs iš viso esate reikalingi? Tam, kad galėtumėte išsimokėti algas ir sudalyvauti „Davis CUP“ renginio užkulisiuose? Galvojate, kad to užtenka? Klystate, gerbiamieji.

Kur yra jūsų kova už teisingą vaikų finansavimą? Kur yra jūsų kova už klubus, kurie jums moka nario mokesčius? Kur jūs, apskritai, esate šiuo sunkiu visiems periodu?“, - klausimus rėžė A.Balžekas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų