Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Džiugas
2
Riteriai
1
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
07-04, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-05, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

Europos jaunimo čempionas V.Korobovas motyvaciją sportuoti gaivino išvežiodamas maistą

2020-10-23 14:32
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Vadimas Korobovas | Sportas.lt nuotr.

Vadimas Korobovas | Sportas.lt nuotr.

„Nauja motyvacija – kartais reikia atsinaujinti, kad pajustumei dar didesnį norą siekti savo tikslų“, – sportas.lt sakė tik išvyniojęs ir Trakuose išbandęs naują kanoją Europos jaunimo čempionas Vadimas Korobovas, kuris per atostogas motyvacijos bandė ieškoti ir lakstydamas su motoroleriu išvežiodamas maistą užsakovams.

Praeitų metų liepą V.Korobovas triumfavo Čekijoje vykusio Europos jaunimo 1000 metrų distancijoje, tačiau suaugusiųjų pasaulio pirmenybėse visaginietis liko šešioliktas. Toks rezultatas, pasak paties kanojininko, negali džiuginti.

„Belieka mokytis iš savo klaidų, – sako V.Korobovas. – Pritrūko motyvacijos... Pralaimėjau ir Lietuvos čempionate. Atvirai? Kai išgirdau naujienas, kad Tokijo olimpinės žaidynės yra keliamos į kitus metus, treniruotės pasikeitė – jose man trūko noro. Atrodė, kad tiesiog stengiuosi „atsportuoti“ sezoną. Per daug atsipalaidavau. Tai buvo didžiausia mano klaida. Dabar jau žinau, kad to daryti negalima – reikės sunkiai dirbti ir rezultatas bus“.

Vadimas Korobovas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Vadimas Korobovas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Šią savaitę V.Korobovas pagaliau „išvyniojo“ savo naują valtį. Ant jos puikuojasi jau įprastas užrašas „Stand Your Ground“ ir kumštis.

„Ši frazė ant valties atsirado prieš trejus metus. Čia telpa labai daug prasmių – vieno teisingo vertimo į lietuvių kalba nėra. Toks pats buvo ir ant senosios valties. Kai kurie darosi tatuiruotes ant kūno, o aš „tatuiruoju“ kanoją, – nusišypsojo V.Korobovas. – Kiekvieną kartą pamatau šį užrašą ir kupinas motyvacijos einu sportuoti. Kumštis? Visada reikia būti tvirtam kaip kumštis, negalima pasiduoti, atsipalaiduoti“.

V.Korobovas tikisi, kad į kitus metus perkeltos olimpinės žaidynės Japonijoje tikrai įvyks.

Vadimas Korobovas | asmeninio archyvo nuotr.

Vadimas Korobovas | asmeninio archyvo nuotr.

„Tikiu, kad jos tikrai bus, – neabejojo V.Korobovas, kuriam dar teks pakovoti dėl kelialapio į Tokiją, tikėtina, gegužės mėnesį. – Gal viskas bus be žiūrovų, kiek kitokiomis sąlygomis, bet noriu tikėti, kad viskas įvyks. Noriu turėti tikslą, noriu kovoti dėl vietos olimpinėse žaidynėse“.

Paklaustas apie pusantro mėnesio trukusias atostogas po ganėtinai nesėkmingo sezono, V.Korobovas dar kartelį šyptelėjo.

„Vaikystėje turėjau svajonę vežioti picą su motoroleriu, – juokėsi kanojininkas. – Dabar jau galiu pasakyti, kad šią svajonę įgyvendinau. Nenorėjau užsisėdėti, nenorėjau tuščiai sėdėti namuose, ilsėtis, o ir papildomos lėšos dar niekam nėra sutrukdžiusios gyvenimo. Dirbau neilgai – pusantro mėnesio, bet buvo visai smagu“.

Vadimas Korobovas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Vadimas Korobovas l Manto Stankevičiaus nuotr.

V.Korobovo teigimu, veiklos pakeitimas padėjo pamatyti savo pasaulį kitomis akimis.

„Pažiūrėjau, kaip galima kitais būdais uždirbti pinigų. Vis mačiau reklamas „Užsidirbk, užsidirbk“ socialiniuose tinkluose, todėl užsiregistravau „dėl bajerio“, – pasakojo V.Korobovas. – Sulaukiau kvietimo dirbti, nebrangiai nusipirkau motorolerį, pasiėmiau tą maisto tašę ir pradėjau dirbti“.

Kalbant apie motorolerį... „Per paskutines darbo dienas „užlinko“ jo variklis, bet jis savo atidirbo – uždirbau daugiau negu motoroleris kainavo, – šypsojosi V.Korobovas. – Viskas buvo gerai, didelių staigmenų darbas nepateikė, bet supratau, kad nėra taip jau ir lengva dirbti. Iš pradžių buvo faina, nes dirbdavau po kelias valandas per dieną. Vėliau pabandžiau savaitę padirbėti nuo ryto iki vakaro. Sunku – atvarai namo ir jautiesi kaip po sunkios treniruotės. Bet tai buvo gera patirtis“.

Vadimas Korobovas | asmeninio archyvo nuotr.

Vadimas Korobovas | asmeninio archyvo nuotr.

Sportininkas teigė, kad užsakovų, supratusių, kad maistą jiems atvežė Europos jaunimo čempionas, daug nebuvo. „Pažįstamų pažįstami tik keli pasitaikė, bet daugiau? Nelabai“, – pabandė paskaičiuoti V.Korobovas.

Pergalių skonis – to labiausiai pasiilgo kanojininkas. „Todėl ir buvo nuspręsta pailsėti šiais metais kiek kitaip – darbe. Tačiau dabar jaučiuosi labai pasiilgęs valties, treniruočių, savo irklo. Turėjau tikslą pailsėti nuo irklavimo, norėjau atgaivinti norą sportuoti, – kalbėjo V.Korobovas. – Atrodo, man pavyko. Dabar lieka tikėtis, kad to noro darbuotis su irklu užtektų iki paskutinio yrio. Manau, jo tikrai užteks“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų