Vasilijus Lomačenka ir Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

Vasilijus Lomačenka ir Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

 Las Vegase (JAV) įvyko viena iš svarbiausių šių metų bokso dvikovų, kurioje 23-ejų metų amerikietis Teofimo Lopezas (16-0) vieningu teisėjų sprendimu (116-112, 119-109 ir 117-111) nugalėjo 32-ejų metų Ukrainos bokso žvaigždę Vasilijų Lomačenką (14-2) ir tapo pirmuoju lengvo svorio kategorijos kovotoju vyru, kuris suvienijo WBA (Super), WBC (frančizės), WBO ir IBF pasaulio čempiono diržus. T.Lopezas nuo WBO įkūrimo 1988 metais tapo jauniausiu kovotoju, turinčiu visus keturis pasaulio čempiono diržus.

„Buvo labai sunku sumažinti distanciją nuo Teofimo. Jis gerai naudojosi ūgio ir ištiestų rankų ilgio pranašumu. Pats norėčiau atsiprašyti visų dėl savo pasirodymo. Atsiprašau komandos narių ir dėkoju tiems, kurie mane palaiko. Nežinau, ar revanšas įvyks. Tai priklauso nuo Teofimo. Jei jis man suteiks revanšą, tada aš būsiu tam pasiruošęs“, - sakė V.Lomačenka.

Prieš pralaimėjimą ukrainietis buvo vadinamas vienu geriausiu „pound for pound“ kovotoju pasaulyje, bet dabar jo „akcijos“ krito. Klausimo apie V.Lomačenką sulaukęs Floydas Mayweatheris paaiškino, kodėl jo negalima lyginti su kitais legendiniais boksininkais.

„Atiduodu pagarbą Lomačenkai. Jis sugebėjo du kartus laimėti olimpines žaidynes, ko aš nepadariau. Tai didelis pasiekimas. Visgi, jo negalima lyginti su manimi, Muhammadu Ali ar Sugar Ray Leonardu. Žinote, kodėl? Mes laimėjome pirmas, antras, trečias savo kovas ir t.t. Prisiminkite, kad Lomačenka dar prieš pralaimėjimą Lopezui buvo nusileidęs Salido, kuris tikrai nėra geriausias boksininkas pasaulyje. Jis tiesiog solidus kovotojas, kuris anksčiau buvo tapęs čempionu. Žmonės kalba, kad Lomačenka per trumpiausią laiką profesionalų bokse tapo pasaulio čempionu... Žmogau, kai tu turi 300 mėgėjų bokso kovų patirtį, tu jau ir taip esi profesionalas“, - sakė F.Mayweatheris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų