„Bayern“ | Organizatorių nuotr.

„Bayern“ | Organizatorių nuotr.

 Penktadienį ketvirtą pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (4/1) ekipa, kuri namuose 74:68 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (3/2) krepšininkus.

Po šios pergalės „Bayern“ susilygino su Kauno „Žalgiriu“ ir dėka geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

„Bayern“ pirmavo nuo pat pirmų minučių ir nors trečiame kėlinyje rezultatas tapo lygus (48:48), tačiau tada šeimininkai spurtavo 13:5 ir prieš ketvirtąjį kėlinį įgijo 8 taškų pranašumą – 61:53.

Ketvirtame kėlinyje „Bayern“ išlaikė turėtą persvarą. „Olympiacos“ arčiausiai buvo pavykę pasivyti varžovus iki 6 taškų, tačiau iniciatyvos nepraradę „Bayern“ sėkmingai užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18 (5/13 dvit., 1/4 trit.), Vladimiras Lučičius 16, Jalenas Reynoldsas ir Nihadas Dedovičius – po 10.

„Olympiacos“: Kostas Papanikolaou 13, Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle‘as McKissičius 11.

Eurolygos rezultatai:

11-26 „Maccabi“ 85 - 86 „AX Armani“
11-26 CSKA 74 - 73 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 76 - 90 „Baskonia“
11-26 ALBA 100 - 80 „Chimki“
11-26 „Crvena Zvezda“ 64 - 75 „Anadolu Efes“
11-26 „Žalgiris“ 75 - 83 „Zenit“
11-20 „Valencia“ 82 - 80 „Maccabi“
11-20 „Real“ 94 - 74 „Fenerbahče“
11-20 „Barcelona“ 76 - 65 „Crvena Zvezda“
11-20 „AX Armani“ 98 - 92 „Žalgiris“
11-20 ALBA 66 - 73 „Zenit“

Eurolygos tvarkaraštis:

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL

Eurolygos turnyrinė lentelė:

V Komanda ŽR L PR S
1 „Barcelona“ 9 8 1 108
2 Maskvos CSKA 10 8 3 25
3 Miuncheno „Bayern“ 10 7 3 34
4 Sankt Peterburgo „Zenit“ 7 6 2 29
5 Valensijos „Valencia“ 9 6 3 24
6 Stambulo „Anadolu Efes“ 9 6 4 38
7 Madrido „Real“ 10 6 5 27
8 Milano „AX Armani Exchange“ 7 5 3 4
9 Pirėjo „Olympiakos“ 8 5 4 8
10 Vitorijos „Baskonia“ 8 5 5 53
11 Kauno „Žalgiris“ 10 5 6 -20
13 Stambulo „Fenerbahce“ 10 4 6 -53
14 Belgrado „Crvena Zvezda“ 10 4 7 -23
14 Berlyno ALBA 8 3 6 -67
15 Tel Avivo „Maccabi“ 10 3 8 -5
16 Atėnų „Panathinaikos“ 8 3 6 -33
17 Maskvos srities „Chimki“ 9 2 8 -91
18 Vilerbano ASVEL 7 1 6 -58


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United